III. TŘÍDA A: Běleč bez Trousilů? Nemožné!

Kladensko - Lídr z Dobré přijel k derby na Doksy sečtyřmi dorostenci. Jeden z nich - Libecajt měl osud celého zápasu na svých kopačkách,když hned na začátku zápasu skóroval (5.), a poté spálil hned několik tutovek!

8.6.2009

Ilustrační fotoFoto:

Domácí v první půli zahrozili třikrát a vždy je vychytal vynikající Šaroch. Ve druhé části přesto nádherně vyrovnal Větrovec, zatímco Libecajt nedokázal rozhodnout do prázdné branky. Hosté hráli poslední čtvrthodinu o deseti, když pro křeče musel odstoupit jeden z dorostenců, kteří měli v nohách dopolední zápas

Stochov po zaváhání Dobré ztrácí jen bod na první příčku, má však o utkání méně. V úvodu souboje s posledními Dřetovicemi měli první stoprocentní příležitost hosté, gólman Vašíř ji ale zneškodnil. Domácí se prosadili až ve 24. minutě, kdy hlavou skóroval M. Kedroň. To bylo ze strany Stochova za první poločas vše. Druhý se hrál už jen na branku hostů. Na 2:0 zvýšil Burle a pak si vzal sólo Grigel, jenž čistým hattrickem určil konečný výsledek.

V posledních třech soubojích Vinařic s Družcem nastříleli vítězové vždy pět branek. Tentokrát se to podařilo domácím borcům, kteří po zásluze vysoko vyhráli. Cestu za jejich výhrou nastoupil Šoffernečekanou střelou z 25 m.Do pauzy zvýšil hlavou Kanalas.V závěru půle podržel vítěze brankářDetvianský.Druhý poločas byl v režii Maříka. Dal dva góly aposlední nezištně připravil Opatovi.

Běleč přijela do Švermova bez trenéra V. Trousila. Zaskočil tak za něho Z. Trousil a jeho tým si vedl v úvodu výborně, když už za 20 minut vedl po brankách D. Trousila a F. Trousila (synové zaskakujícího trenéra) 2:0. Až poté začal hrát i Švermov, kterému se ještě do poločasu podařilo Husákem snížit. Ve druhém ani jedno mužstvo nevyužilo své šance, a tak si rozhodčí Šulekjen zapsal daší jarní červenou kartu švermovskému hráči. Teď ji dostal Nedvěd.

Ve Stehelčevsi padaly branky pouze v první čtvrthodině.V 8. minutě domácí obránce špatně odkopl přesně k unhošťskému Šálenému -0:1. Domácí to nezaskočilo a v 13. minutě krasnou ranou z 20 metrů do šibenice vyrovnali. Střelecký účet zápasupo chvíli ukončil hostujícíPrešinnský, jehožstřelu tečoval obránce. Ve druhé půli bylo utkání zbytečně nervozní, a to ubralokvalitě hry.

Svižný zápas mezi Žehrovicemi a Slavojem skončil smírně. Na branku se čekalo až do ostřejší druhé půle, v níž došlo i k strkanici mezi hráči. První se mezi střelce zapsal v poli hrající gólman domácího áčka Toncar, jenž se z vápna prosadil šajtlí ´ala Rosický´. Hosté Škachem (PK) a Gažim ale stav otočili a o dva body přišli v nastavení, kdyDuda z desítky vyrovnal.

Výsledky: K. Žehrovice B-Slavoj Kladno 2:2, Doksy B-V. Dobrá B 1:1, Švermov-Běleč 1:2, Vinařice-Družec 5:0, Stochov-Dřetovice 5:0, Stehelčeves-Unhošťt 1:2.

8.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

David Štich na prvním tréninku s Kladnem

David Štich byl vidět, i když se nepral

Pořadatelem Valníku je tradičně kapela Totální nasazení ze Slaného. Hvězdami osmnáctého ročníku jsou slovenští Horkýže Slíže nebo česká legendární skupina Visací zámek  (na snímku).
6

Slánský festival Valník to rozbalí v letňáku poslední srpnový víkend

Rozdáváme zdarma zápasové poutače

Kladensko - Výzva pro fotbalové kluby z Kladenska!

OBRAZEM: V Černuci na kolbišti je i o prázdninách stále živo

Černuc - Členové Sportovní stáje Černuc nezahálejí ani o prázdninách. Na kolbišti mladí i odrostlejší jezdci trénují prakticky denně, ať už drezuru nebo skoky pro nejbližší závody.