V Družci zářily útočné hroty domácích - za dvacet minut to bylo 4:0.D. Šíma přihrával a Větrovec hned pětkrát zakončoval. Jednou rozvlnil síť i prvně jmenovaný. Obranu Vinařic po čtvrté brance posílil Fél z Uhů a ve 45. mazal po červené pod sprchy.Hostédvakrát korigovali až v závěru utkání, kdy domácí ubrali plyn (Šoffer, vlastní).Jinak spokojeného kouče Blažka vytočil syn Tomáš. Kapitán Družce se nechal minutu před koncem loučit a je jisté, že nenastoupí derby na Doksech. Prohře hostů nezabránily ani další dvě posily - Husák (Švermov) a Kárník (Třtice).

Potřetí v řadě vyšel nováček z Buštěhradu střelecky naprázdno a potřetí z toho byla nejtěsnější porážka. Tentokrát byl jejich osudem Propílek z Brandýsku. Domácí tentokrát podali špatný výkon a v utkání, ve kterém se nenarodilo mnoho šancí, pomalu ani netrefili branku. Výhra fotbalovějších hostů je tudíž zasloužená.

Kdyby měly Dřetovice ve Švermově v první půli lepší koncovku, nemohly by prohrávat 1:2 - Hauge vyrovnávalkrásným lobem snad z 40 m. Ve druhém poločase vedl Švermov dvakrát o dva góly a zdálo se být rozhodnuto, jenžeDřetovičtíudělali něco, co jim minulou sezonu chybělo. Hráli až do konce, a to jim vyneslo bod.Hattrickem se blýskl Hauge.

Pěkné utkání skončilo mezi Unhoští a Lhotou bez gólů.První dvě šance měli hosté,ve 40.minutě však přišli o Stádníka, jenž nedovoleně zastavil v gólově šanci Korpu.Díky přesilovce měli domácí ve druhé půlimírnou převahu. Hosté však výborně bránili a vyráželi k velmi nebezpečným únikům. Nakonec mohli i vyhrát, neboť Kučera a pak Jiráneknastřelili tyč.

Žehrovice vedly po hodině hry nad Stehelčevsí už 4:0 (Dihel 3, Duda), nakonec se ale o výhru strachovaly. Hosté totiž dokázali využít polevení soupeře amálem si odvezlibod. Domácí přiznali, že kdyby se hrálo o pět minut déle, asi by nevyhráli.

Výsledky:Slavoj Kladno – Běleč 4:6, Buštěhrad – Brandýsek B 0:1, Švermov – Dřetovice 4:4, Družec – Vinařice 6:2, Unhošť – Lhota B 0:0, Stochov B – Doksy B 5:0, K. Žehrovice B – Stehelčeves 4:3.