III. třída A: Dokulhali si alespoň pro bod

Kladensko - První Družec vysoko vyhrál na Slavoji,vede o sedm bodů a může slavit podzimní primát. Výrazně vyhrály i Stehelčeves a Unhošť. Tři červené karty padly ve Lhotě.

8.11.2009 6

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Družec zastavil vítěznou jízdu Slavoje a jeho gólmana Vlka, jenž třikrát za sebou neinkasoval, hodně rázně. Podzimní primát už má jistý. V Klečákovi našel na stadionu za kladenským nádražím nového režiséra hry. Na jednoznačné výhře (půle 3:0) se podílel třemi asistencemi. Soupeřovu síť nejčastěji rozvlnil třígólový Větrovec, jednou se prosadili Hnízdil a Řehák.

Unhošti mizí forma jako pára nad hrncem a před zápasem podzimu v Družci to pro není není dobré zjištění. Stochovští hráli na hřišti favorita první poločas vyrovnanou partii a inkasovali pouze od Korpy. Po obrátce se ale domácí přece jen zmátořili a svoje vedení zvýraznili ještě třemi brankami (Šálený, Chudoba, Kejha).

Fotbalovou detektivku viděli diváci ve Lhotě. Tam přijela Běleč, která hned v úvoduprohrávala po Chadimově penaltě.Na druhé straněse ani Fejfarz penalty nemýlil. Do poločasu stačil už žlutýAnděl zasmečovat míč do branky a šel tak do sprchy dříve. Po změně stranse nejdříve prosadil Čurda (2:1) a hned vzápětí byl vyloučen Z. Trousil. Běleč to ale spíše nakoplo as posílenou Lhotou hrála vyrovnanou partii, navíc dokázalapatičkou Kochlefla vyrovnat. A mohla i vyhrát. D. Trousil ale sám před gólmanem selhal a únik Hykla vyřešil za červenou kartu faulující Linc. Přesto se oslabení domácí dokázali prosadit. Pět minut před koncem zápasu přehodil hlavou gólmana Šnobla Čurda.

Dvakrát prohrával Švermov na trávníku Žehrovic a konečnou remízu mu zajistil až dvě minuty před koncem z desítky P. Růžička. Domácí, za které skórovali Duda, Dihel a Mašek, to v té době měli hodně složité. Byli totiž limitovaní třemi kulhajícími borci pokročilejšího věku. Hosté vedliod 1. minuty gólem P. Růžičky,na 2:2 vyrovnal Hřebejk.

Brandýsek přijel do Vinařic v silně sestavě, zapomněl však vzít borce, kteří chtějí běhat a během 35 minut prohrával 0:2 (Tůma, Husák). V závěru půle však Raichard snížil a tentýž hráč po pauze vymotal vinařickou obranu (2:2). Domácí ještě vedli zásluhou vlastence Grubnera, pak už ale pálili ostrými jen vítězové. Srovnal Sedláček a sedm minut před koncem rozhodl Mladý, kterého ideálně uvolnil domácí Sokol.

Na podzim už posedmé vyšel střelecky naprázdno Buštěhrad. V derby ve Stehelčevsi natáhl sérii porážek na sedm. V první půli se držel dobře, byť jí prohrál gólem střelce Trníka. Druhá půle přinesla mnohem větší množství zajímavých situací. Nejprve několikrát sahali hosté po vyrovnávací brance, ale když neuspěli potrestali je domácí hned třikrát. Nejprve proměnil penaltu Poláček, poté po přesném centru nechytatelnou hlavičkou T. Kořínek a konečný výsledek určil po brejku Tuček.

Doksy si doma po poločase 2:0 poradily s Dřetovicemi. Docela se jim hodily dva pokutové kopy, které proměnil Urban. Soupeřovu síť rozvlnili i Kostka a Hadrbolec.

Výsledky:Slavoj - Družec 0:5, Unhošť - Stochov B 4:0, Stehelčeves - Buštěhrad 4:0, Vinařice - Brandýsek B 3:4, K. Žehrovice B - Švermov 3:3, Lhota B - Běleč 3:2, Doksy B - Dřetovice 4:1.

8.11.2009 VSTUP DO DISKUSE 6

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Rytíři Kladno – Slavia Praha 1:9, příprava 23. 8. 2016

Rytíři v úterý vyzvou v odvetě Slavii

Krimimix: Ujíždějící řidič a zloděj v obchoďáku

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.

Výluka na kladenské trati se mění. Přibývá další

Střední Čechy - Na železniční trati z Masarykova nádraží v Praze směrem na Kladno a Rakovník platí od počátku července v souvislosti s uzavřením dlouhodobě rekonstruovaného Negrelliho viaduktu v Praze výlukový jízdní řád. Ode dneška do 3. září se výluka rozšíří.