III. TŘÍDA A: Slavoj poslal na dekl Vinařice

Kladensko - Největší pozornost je nadále zaměřena na to, kdo skončí poslední. Momentálně drží černého Petra Vinařice, které dostaly výprask na Slavoji. Z nejvíce ohrožených vyhrál jen dosud poslední Stochov, tudíž se rozdíl mezi samotným dnem tabulky a desátým místem smrskl na jediný bod!

24.5.2010 10

III. tř. sk.A - Unhošť - Běleč 2:0, hráno 22.5.2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

V Družci došlo ke střetu zkušenosti domácích a mládí Buštěhradu, jenž je překvapením jara. Tentokrát ale musel spolknout hořkou pilulku, protože na hřišti dominovali družečští mazáci, kteřží vážně atakovali desítku. Nakonec zůstali těsně pod ní.

Unhošť měla proti Bělči převahu, ale hosté byli v rychlých protiútocích velmi nebezpeční. Po půlhodině hry ránou ze 30 m nastřelili břevno. Domácí se dočkali až 75. minutě, kdy se hlavou trefil Kejha.

Vinařice totálně selhaly na Slavoji, jenž jim v pro oba celky důležitém utkání naložil sedm branek! Hosté sice v první půli vyrovnali, do druhé ale šli s jednogólovým mankem. Zápas se zlomil okolo 65. minuty, kdy hosté dostali dvě slepené branky.

Stehelčeves a Dřetovice prý zakopaly válečnou sekeru a tomu tako odpovídal poklidný průběh sobotního derby. To ale vůbec neznamenalo, že borci obou týmů neměli motivaci. Štěstí se ale přiklonilo na stranu hostů.

V Žehrovicích se ke smůle diváků velkoryse plýtvalo šancemi, kterých bylo skutečně dost, a to na obou stranách. Nakonec ale utkání rozhodla jediná branka. Nemohoucnost střelců protrhl sedm minut před koncem brandýský Sedláček, jenž opírací levačkou vystřelil z 23 m.

Lhotské trampoty pokračují. Černý kůň počtvrté v řadě prohrál, a přesto se drží druhé pozici! Proti Doksům to bez zkušených borců Linze, Ráce a Frýdla nešlo, byť domácí vedli zásluhou gólu Anděla. Hosté ale ještě do přestávky skóre třemi brankami zvrátili.

Švermov zastihlo jaro v nedbalkách Pokud nezabere, může mít ve finále starosti. Tentokrát prohrál na hřišti Stochova, který tím opustil poslední místo. Zásadně mu k tomu pomohl autor obou branek Matoušek.

Výsledky: Družec - Buštěhrad 9:0, Slavoj Kladno - Vinařice 7:1, Stehelčeves - Dřetovice 0:1, Unhošť - Běleč 2:0, K. Žehrovice B - Brandýsek B 0:1, Lhota B - Doksy B 1:4, Stochov B - Švermov 2:1. .

Více informací najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 25. května 2010.

24.5.2010 VSTUP DO DISKUSE 10

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.