III. TŘÍDA A: Borci Bělče měli co vysvětlovat

Kladensko - Suchopárkův trestňák takřka ze 40 m zapadl do unhošťské šibenice a nakonec byl rozdílovým gólem, jimž lídr vyhrál na trávníku výborné Unhoště.

21.6.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Dostál

Mladý Buštěhrad sehrál ve Lhotě dobrou partii, a byť měl víc šancí než domácí, nebyl jeho výkon oceněný ani bodem. Na jeho vedoucí branku domácí odpověděli Stádníkem a po obrátce po faulu z otočil z penalty stav Dolejš.

Za bezbrankového stavu nedal dokeský Urban penaltu, přesto se dvakrát zapsal mezi střelce. Za domácí se prosadil i Blín. Hosté z Brandýsku dali první a poslední gól – ten v samotném závěru, a odvezli si bod.

Závěr sezony zastihl v dobré pohodě Slavoj, jenž si ve vyrovnaném utkání, které ale postrádalo kvalitu, poradil rozdílem tří branek s Dřetovicemi. Hosté snižovali po obrátce na 2:1 a položily je až dva slepené góly deset minut před koncem (Hroneš 2, Pulec, Peteřík).

V utkání dvou soupeřů z chvostu vyhrál Stochov v Žehrovicích, které ještě víc přitloukl ke dnu tabulky. Branky vítězů zaznamenali Cibula a Frolík.

Bělečské ženáče možná čeká po utkání ve Vinařicích rozvodové řízení. V předzápase tam totiž hrály fotbalistky Plzně a kabina po nich připomínala spíš obchod s parfumerií než sportovní šatnu. Těžko pak doma vysvětlovat, že opravdu byli na fotbale a ne v hodinovém hotelu. Oba góly se vešly do jedné minuty. Ve druhé půli hosté vedli zásahem Hykla a domácí okamžitě vyrovnali. Navíc si vytvořili další tři čtyři gólovky - gólman Šnobl však byl výtečný.

Utkání Stehelčeves – Švermov (3:2) bylo předehráno.

Výsledky: Slavoj - Dřetovice 4:1, Vinařice - Běleč 1:1, Lhota B - Buštěhrad 2:1, Stehelčeves - Švermov 3:2, K. Žehrovice B - Stochov B 1:2, Unhošť - Družec 2:3, Doksy B - Brandýsek B 3:3.

21.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Velvary (v zeleném) prohrály v MOL Cupu s Hradcem Králové 0:1.

Velvary: nejde to, dře to

Cyklista po nárazu do lampy zemřel

Kladno si poradilo i s Arsenalem

Kladno - Trenérovi Kladna Janu Pejšovi nejde závidět. Sotva se mu některý z hráčů uzdraví, uvolní místo na marodce jinému. Do utkání v České Lípě nemohl nastoupit Tomáš Procházka a už po pěti minutách se s poraněným kolenem poroučel ze hřiště kapitán Václav Kalina…

Hostouni tentokrát nepřálo štěstí

Chomutov - Fotbalová Hostouň před týdnem otočila zápas s Motorletem. Na severu Čech v Chomutově ale dovolila domácím totéž. Vedla 2:1, aby nakonec odjela z pěkného, oboustranně ofenzivně laděného utkání s pětigólovým přídělem.

Starosta Zálezlic: S velkou vodou se nedá bojovat, hrozbu musíte přijmout

Zálezlice /ROZHOVOR/ – Mám domluvené setkání a rozhovor se starostou Zálezlic Jiřím Čížkem. Traduje se o něm, a on sám to potvrzuje, že k médiím byl vždy vstřícný. Říká: „Kdyby se o nás nevědělo, za chvíli by se na nás zapomnělo. A to by byla škoda, protože ta vodní katastrofa byla vážně obrovská.“ Cestou do Zálezlic v autě s kolegou žertujeme, vtipkujeme, usmíváme se. Kozárovice. Obec spadající pod Zálezlice. V roce 2002 to schytaly také naplno. Najednou je v autě ticho. Oba cítíme dusno. Snad by se dalo říci, že nám naskočila husí kůže. To je ve chvíli, kdy míjíme Vltavu.