III. třída A: Sparťan Svoboda si podal Vinařice

Kladensko - Bez bázně a hany vstoupil do soutěže novic Hostouň. Na rozjezd měla relativně slabšího soka, s nímž si bez okolků poradila. Na Stochově nastřílela šest kousků.

29.8.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Sparta se chce vrátit zpět do přeboru a ve Vinařicích o tom přesvědčila. Za dvacet minut vedla za vydatné pomoci domácích 3:0.

Hodně zvučných jmen se objevilo v sestavě Lhoty proti Buštěhradu. Lepší ale byla pouze dvacet minut (1:0), pak hosté hru vyrovnali a ve druhé části už soupeře přehrávali.

Nováček ze Svinařova zahájil sezonu těsnou prohrou. Začal ale výborně, vedl od 4. minuty, Z výhry 3:2 se ale těšil Slavoj.

Také Švermov se netají postupovými ambicemi. První krok učinil ve Hřebči, kde vyhrál 3:2.

Jediný, kdo si na jaře odvezl body z Bělče, byly Doksy. A sobotní utkání se odvíjelo jako přes kopírák. Nakonec ale domácí přece jen vyhráli 2:1.

Remíza se urodila na Dobré, kde řádili dvoumetroví čahouni. U domácích to byl příhodným jménem Vyšín, jenž po standardkách otočil na 2:1, u fotbalovějších hostů Hauge.

Více se dočtete v úterním tištěném vydání Kladenského deníku.

29.8.2011

V rámci stochovského Dne pro prevenci mohli návštěvníci zhlédnout například ukázku pražské jízdní policie.
39

Den pro prevenci slavil úspěch, představila se i jízdní policie

V Hradečně byla nalezena mrtvá žena, zřejmě ji zavraždil syn.
4

V Hradečně byla nalezena mrtvá žena, zřejmě ji zavraždil syn

Zkusíte si orientační běh?

Kladno - Klub orientačního běhu Kladno připravil pro ty, kdo nechtějí jen tak běhat po lese, propagační akci cílenou na zdravý pohyb v přírodě, jež se uskuteční ve středu 24. května na Sletišti.