III. třída A: Devítiletá pauza? No problema!

Kladensko – Buštěhrad uhájil první pozici i po šlágru kola se Spartou. Až po obrátce otevřel skóre F. Barták, jenž se trefil i po vyrovnávací trefě hostů (Kostecký). Na dvoubrankový náskok posléze upravil Feda. Pět minut před koncem vrátil hostům naději rozehraný trestňák.

3.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Lhota ztrácí na lídra tři body a mohlo to být víc, poněvadž ve Hřebči vyrovnávala v nastavení. Vedla však 1:0, a protože však nedokázala svůj náskok přes možnosti zvýšit, musela dvakrát srovnávat.

Velmi pěkný zápas se hrál v Hostouni, kde domácí v koncovce přehráli Slavoj. Důležitou postavou vítězů byl brankář Ondrejička, jenž v nástupu do druhé části, kdy měli hosté výraznou převahu, kryl tři loženky:

Dřetovičtí otevřeli z trestňáku skóre utkání ve Švermově, co se týče gólů, bylo to z jejich strany vše. Domácí vyhráli 5:1.

Tabulkou stoupají Vinařice, body ze Stochova ale byly víceméně povinností.

Jako utržený ze řetězu řádil na Doksech doberský Závora. Jediné, co může autora pěti branek mrzet je, že mu Větrovec v první půli narušil čistý hattrick.

VBělči v první půli lepší Svinařov,přesto ji prohrál 0:1.Ve druhé to vypadalo s domácími hodně špatně. Na trávník alevyběhl před devíti lety a pětadvaceti kily naposledy hrající M. Dvořák. A po pár vteřináchpropálil brankáře na konečných 2:0.

Víc se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.

3.10.2011

7

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Pěstujeme olivy

Tahoun Přívara bude zároveň trenérem Kanonýrů

Kladno - S novou trenérskou dvojicí jdou do sezony florbalisté Kladna. Po sestupu ze Superligy tým opustili Honzové Zahalka a Buk, na jejich místo vedení klubu dosadilo dva borce, kteří loni ještě hráli za Kanonýry nejvyšší soutěž.

Natáčení filmového Pepy v Kladně pokračuje

Kladno /FOTOGALERIE/ - Filmový štáb pod vedením režiséra Jána Nováka si vybral pro natáčení nové české hořkosladké komedie s názvem Pepa středočeské Kladno. Od minulého týdne zde proto vznikají záběry pro film, který vstoupí do kin příští rok. Jak říkají autoři, jedná se o komedii o tom, jak se vymotat z neustále se opakujících dennodenních stereotypů a začít ten pravý život.

Pomůže nový digitální povodňový plán?

Kladno /FOTOGALERIE/ - Přes absenci většího vodního toku voda čas od času zahrozí také na Kladensku, a tak se chystá projekt, který by měl zahrnovat především kompaktní a univerzální varovný systém.

Řisuty: mladíci se líbili

Slaný – Den otevřených dveří, a to na obou stranách. Na té řisutské však byly úplně dokořán. V druhém přípravném duelu na druholigovou sezonu podlehli hokejoví Buldoci celku Bíliny 7:9!