Domácí na začátku trefili Mišíkem tyč a Kaslem zahodili brejk, za to pykali hned dvakrát. Ve 12. minutě po gólech Cimrmanna (7.) a Landvojtoviče prohrávali 0:2. Do přestávky však Tuháček dorážkou své penalty snížil (27.) a prosadil se i Mišík (35.). Hned v úvodu druhé půle se usmála štěstěna na slánské borce. Po jejich rohu brankář Rosenkranz vyrazil balon jen do spoluhráče Arlta - 2:3. Nejvíc šancí v utkání měl domácí Mišík, jenž ale dokázal pouze vyrovnat na konečných 3:3 (70.).

Čtrnáct gólů v šesti zápasech, to je jarní bilance neuměřického snajpra Fr. Límana, který ostrými náboji nešetřil ani proti Brandýsku. Do jeho sítě nasázel čtyři branky a měl zásadní podíl na vysoké výhře svého týmu. Ještě kdyby se tak uměl krotit emoce. Z desítky se prosadil také jeho bratr Jaroslav, jednou se trefil i Patocz.

Kdyby si zichovecký kanonýr Novák lépe sešteloval kopačky, nemusel byZichovec odjet ze Zvoleněvsi s prázdnou. Jeho bombarďák totiž selhal minimálně ve čtyřech šancích. Hostům patřila první půle, domácím však druhá a v té také rozhodli. Nejprve krásně zakroutil balon do brány z TK Király, výhru jistili až v 90. minutě.Navíc dvakrát zatřásli konstrukcí.

Olovnice si zejména v první půli smlsla na posledních Uhách, které šly do druhé části za stavu 0:5. Dvěma góly se o to postarali Novák a Tureček, skóre ale otevřel Buchta. Pikantní byl druhý Turečkův gól, jehož trefil do boku výkop gólmana. Po změně stran se dvakrát prosadil i Šulc a nebýt laxní koncovky vítězů, byl by rozdíl ještě vyšší. Na straně hostů zaslouží absolutorium brankář Fundák, jenž se zaskvěl dvěma parádními zákroky."Pro nás by měli založit pátou třídu,"zazněloz uhského ležení.

V Klobukách hrály velkou roli emoce. Domácí se dostali do vedení gólem z penalty (7. J. Říčka), od té chvíle až do pauzy hrála fotbal jen Pozdeň, proti ní ale byla špatná muška a výtečný brankář Kostka. Od začátku druhé části hosté věnovali zbytečně mnoho času diskusi s rozhodčím a hráči soupeře. Z toho vytěžili domácí lacinou druhou branku (58. M. Douša). Až po třetím zmařeném sólu Štěpánka se za hosty trefil Hotový (68.). Za čtyři minuty ale domácí upravili na konečných 3:1 (Starý).

V silně kombinované sestavě bez útočníků přijely Zlonice do Tuřan, kde byl v prvním poločase lepší, góly si ale museli dát domácí sami (Malý). Do pauzy však stihli vyrovnat (Souček) a po ní už patřil trávník jim (Pejšek, Nagy). Podle trenéra Protivy měli hosté kopat tři desítky, nad tím se domácí boss Janoušek jen pousmál.

Černuc nepotvrdila výhru v Uhách, naopak doma proti Žižicím zklamala.To hosté k utkání nastoupili maximálně zodpovědně adokázali to promítnout do dění na hřišti. Odevzdané domácí už do půle potrestali třemi góly. Podobný průběh měla i druhá s tím rozdílem, že se hostéuž střelecky neprosadili. Jejich první gol dal nekompromisní ranou Koten, po chvíli zakončil pěknou akci Gil a tečku za výsledkem udělal střelou z vápna Zd. Dvořák.

Výsledky: Klobuky-Pozdeň 3:1, Hrdlív-Slaný B 3:3, Olovnice-Uhy 7:0, Neuměřice-Brandýsek B 6:1. Černuc-Žižice 0:3, Zvoleněves-Zichovec 2:0, Tuřany-Zlonice 4:1.

 1. Slaný B⋌ 20 14 4  2 66:25 46
 2. Hrdlív⋌ 20 12 7  1 69:21 43
 3. Brandýsek ⋌ 20 12 3  5 60:45 39
 4. Zvoleněves⋌ 20  9 4  7 33:39 31
 5. Klobuky⋌ 20  9 3  8 37:39 30
 6. Tuřany⋌ 20  9 3  8 42:46 30
 7. Neuměřice⋌ 20  9 2  9 51:55 29
 8. Zichovec⋌ 20  8 4  8 34:40 28