Pozdeň hrála hodně zezadu a Slaný proti její pozorné obraně vlastně nic nevymyslelo. Jen častěji drželo míč. Domácí vedli po brejku Štěpánka (32.). Do hry vrátil hosty po hodině hry Říčkův gól z přímého kopu. A šťastnou výhru uklohnil favorit v nastaveném čase.Hlavičku Sachla po rohovém kopu odvrátil stoper Frenk nosemz brankové čáry a vzápětí vzal do zaječích stoper Šaroch, který strhl tři body na slánskou stranu.

V Tuřanech se kopaly během prvních deseti minut dvě penalty. Jako první se postavil k exekuci domácí Souček, jehož ale vychytal Mazár, pak na druhé straně nahradil Potluku, jenž naposledy selhal, Dušek, který dopadl stejně bledě - přestřelil. První gól tak padl pět minut po přestávce do sítě hostů (Tauš), za něž za deset minut vyrovnal Dobiáš. Když to vypadalo, že blíž k výhře budou mít hosté, věnovali se víc diskusím a zato zaplatili další trefou Tauše. Po budu sahali hosté v poslední minutě, střelu Kouteckého však zastavilo břevno.

Klobuky překvapily výkonem na trávníku favorizovaných Jedomělic odkud ale odjely z prázdnou.Bodovou naději jim dlouho držel výtečným výkonem brankář Kostka,kterého překonaly Hevlín a po pauze Kubenka s Nedvědem. Hosté dvakrátsnížili na rozdíl jediného gólu.

V souboji Olovnice se Zichovcemse začaly rodit šance až ve druhé půli. Nejprve zichovecký Pecinka orazítkoval spojnici, poté tentýž hráč po pěkném
vysunutí Sajdlem přízemní ranou protáhl brankáře.Domácí si největší šanci nechali až na 82. min., ale po TK zcela osamocený hráč hlavičkoval nad.Slušně hrané utkání přineslo jeden smolný okamžik. Ve 35. minutě po souboji s protihráčem uklouzl domácí Zavoral tak nešťastně, že dopadl na svoji ruku, kterou si zlomil. Po převozu do slánské nemocnice skončil okamžitě na operačním sále.

V derby v Žižicích to ze začátku nevypadalo s domácími dobře, hosté ze Zvoleněvsi totiž byli čtvrthodiny jasně lepší, gól ale z převahy nevytěžili a sami do přestávky dvakrát inkasovali. Poprvé to bylo po střele M. Gila z vápna, podruhé je pokořil Koten, jenž šel na Cílka sám. Ve druhé půli domácí podržel brankář Švéda a v době, kdy se hrálo na každé straně v deseti - Simik fauloval Klempta, který oplácel - Koten ze standardky vstřelil třetí gól, který hostům definitivně sebral vítr z plachet.

Sérii šesti porážek rázně utnuly Neuměřice. Stalo se tak na hřišti slatinského nováčka, který po vyrovnaných dvaceti minutách do pauzy třikrát lovilmíč ze své sítě.Po obrátce domácí snížili, ale s chutí hrající vítězové, kteří sedocela sešli, si dobře rozehraný zápas nenechali vzít. Do not jim hrála i pomalejší obrana poražených. Tři góly vítězůdalFr.Líman, dva Maleček a jedenNovotný.Trefy domácích Vimra a Mrázka byly nádherné, ale k ničemu.

Zlonice hostilymarodkou poznamenané Otvovice. Ve 25. minutětorzo Otvovic po rohu neuhlídaloDemetera, jenž hlavou v klidu uklidil míč do sítě. Vzápětí měl šanci na srovnání Nikolajenko, ale jeho bombu ze třiceti metrů ze šibenice zázračně vyškrábl domácí brankář. Na druhé straně Štugl orazítkoval břevno. Zlonické vody rozčeřilnaposledy moment, kdy se hosté neúspěšně domáhali penalty za zákrok na Wachaufa, poté ale až do konce utkání ani jedna strana nepředvedla nic, co by promrzlé diváky rozehřálo.

Výsledky: Olovnice - Zichovec 0:0, Tuřany - Černuc 2:1, Jedomělice - Klobuky 3:2, Pozdeň - Slaný B 1:2, Žižice - Zvoleněves 3:0, Zlonice - Otvovice 1:0, Slatina - Neuměřice 2:6.