Zlonice měly měly v Uhách namále, byť poločas vyhrály 2:0. Domácí po změně stran snížilia hostémohli být rádi, žeodmítli dvakrát vyrovnat.

Černuc doma rupla se Zvoleněvsí. Soudce Berovič jí alev prvních dvaceti minutách vyloučil dva hráče!

Žižice si tři body s Pozdní pojistily už v první části (3:0). Motivovala je předzápasová sláva. Čestný výkop měl tahoun klubu Václav Sojka, který oslavil šedesátku.

Knovíz má jisté, že příští kolo bude hrát bez tří borců, pro něž utkání ve Velvarech předčasně skončilo (ČK)! Pokaždé to bylo za zákroky zezadu. „Udělali jsme ostudu,“ hlesl trenér hostů Jaroslav Drbal.

Vraný se vypořádalo s Tuřany. Lépe mu vyšla první půle, kterou vyhrálo 3:0.

Klobucký trenér měl pocit, že jeho příkazy zněly hráčům jako japonština, jinak si nedokáže vysvětlit, proč hráli něco jiného, než od nich vyžadoval. Nováček z Blevic si naopak s chutí zahrál a po 90 minutách byla na světě jeho první výhra.

Víc se dočtete v úterním vydání tištěněho Kladenského deníku.