Tuchlovice jedou, zvládly i derby proti Lhotě

Tuchlovice - Bylo to derby jako řemen, přesně podle předpokladů. Domácí Tuchlovice v něm předvedly Lhotě, že opravdu prožívají neskutečný start do sezony a po výhře2:1 se vyhřívají po pěti kolech spolu Novým Knínem na čele tabulky I. A třídy.

6.9.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Přes skvělou návštěvou téměř čtyř stovek natěšených diváků se začalo hodně zostra, už po minutě Jalaghonia minul hostující branku po akci Abrahama. Ten v létě přešel ze Lhoty právě Tuchlovic, a tak pochopitelně po celé utkání dostával nakopáno. Ale tvrdou hru nevydrželi jiní – postupně už během první půlky odstoupili Peroutka a pak i Brož.

Jejich mužstvo mělo díky |Jalaghoniovi další možnost, ale tutovku si poté vypracovali také výborně hrající hosté. Mantlík ale po akci Vitáska přestřelil.
Skóre se poprvé změnilo ve 22.minutě. Hosté se sice hněvali, že jim Jalaghonia unikl po ofsajdu, ten ale podle domácích nebyl a Gruzínec byl po kličce brankáři Cílkovi faulován. Fitko pak následnou penaltu proměnil. Při následné tutovce však nechal vyniknout Cílka po chvilce litoval – Mantlík v tvrdém souboji obral o míč váhajícího Jalaghoniu a vyrovnal.

O výsledku tak nakonec rozhodl nástup do druhého poločasu. Ten nevydařil opět hodně viditelnému Jalaghoniovi, když v první šanci přestřelil, ale hned za minutu (52.) krásně napálil přes celou branku přihrávku Abrahama.

Od té chvíle se tvrdě bojovalo, ale Lhota se už do velké šance a k vyrovnání nedopracovala. Domácí zase zazdili několik brejků, a tak se skóre už nezměnilo.

"Bylo to vážně derby jak má být. Kluci v něm opět táhli za jeden provaz, nechali na hřišti všechno, a přes výborný výkon vybičované Lhoty vyhráli,|“ radoval se sekretář Tuchlovic Martin Karnolt.

Hostující Martin Chadima ztráty litoval. "Domnívám se, že zápas vítěze mít neměl, seděla mu remíza. Bohužel jsme v závěru poločasu nevyužili tlaku, který jsme si vytvořili a naopak hned po obrátce dostali krásnou branku, na kterou jsme už nedokázali reagovat."

TJ Tuchlovice – SK Lhota 2:1 (1:1). Branky: 22. Fitko (pk), 52. Jalaghonia – 36. Mantlík. Rozhodčí: Glogar.

Tuchlovice: Pečonka – Holan, Nejedlý, Muláček, Střela – Kedroň, Brož (40. Hejduk), Abraham, Peroutka (33.Vaigl) – Fitko, Jalaghonia.

Lhota: Cílek - Roušar (72. Jiránek), Hotový, Vincenc, Asník - Mantlík, Dubravský, L. Havelka, Rychlý - Vitásek, Podraný (65. Bureš).

6.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Ilustrační fotografie.

Den na rybářské baště v Unhošti bude plný pochoutek a zážitků

Na silnici mezi Veltrusy a Neratovicemi se srazila dvě auta

Mělnicko - Na silnici II/101 mezi Veltrusy ve směru na Neratovice se stala v pátek ve 13.25 hodin dopravní nehoda dvou vozidel. Na mostě nad dálnicí D8 se  srazilo osobní vozidlo s dodávkou.

Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný /ANKETA, FOTOGALERIE/ - V uplynulém 33. týdnu roku 2017 se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

David Štich byl vidět, i když se nepral

Kladno – Také druhé přípravné utkání na ledě soupeře prohráli hokejisté Kladna 1:3.