TJ Tuchlovice – Beck Mělník 4:0 (3:0)

O výsledku bylo rozhodnuto za pouhých třináct minut, kdy domácí vedli už 3:0. Nejprve se ve 4. minutě prosadil poprvé v áčku dorostenec Baška, který poslal do sítě centr Dimova z rohu, za chvíli pak skoro stejně skóroval Střela. Jediná změně: centr z rohu šel z druhé strany a kopal ho Fitko. Ani ne za minutu zase Fitko našel Hejduka a ten zvýšil. Ve velkém vedru se pak fotbal ztrácel, až v 63. minutě nachytal Fitko brankáře hostů Staňka, když naznačil centr a pak pohotově a přesně vypálil. Deset minut na to skolil mělnický Grabmüller unikajícího Vondru a dostal červenou. Skóre se už však neměnilo, Fitko trefil tyčku.

Branky: 4. Bašta, 12. Střela, 13. Hejduk, 63. Fitko. Rozhodčí: Nepovím. ČK: 73. Grabmüller (M).

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Dimov, Střela – Kedroň (82. Mencl), Hejduk, Brož, Bašta (79. Vaigl) - Fitko, Jalaghonia (73. Brzák).