Libiš - Velvary 4:2 (3:1)

Hosté na hřišti lídra prohrávali v 8. minutě po dvou trefách Jiráska 0:2. Svoje zdřímnutí se pak snažili celý zápas napravit, dokázali ale jen dvakrát snížit na rozdíl jediného gólu. K bodovému zisku jejich úsilí nevedlo.

"Prohráli jsme si to dvěma hrubými chybami," prohlásil velvarský kormidelník František Kocáb. Při prvním gólu Bečvář špatně řešil hlavičku, místo zahrání do auta založil Libišským gólovou akci, podruhé hosté inkasovalii po přečíslení a nedůslednosti ve vápně.

Ještě do pauzy se nejprve Mucha zastřeloval do tyčky, ale Slavíček už byl přesnější poté, co se si ho po závaru našel odražený míč. Poslední slovo první půle měl domácí kanonýr Válek, jenž přešel přes dva hráče a uklidil míč za Majtaníkova záda.

Po změně stran už Mucha pálil přesně, když se po pěkné kombinční akci ocitl sám před brankářem Lomským. Kocáb do zbývajících minut posílil Maškem ofenzivu, byli to však jeho svěřenci, kteří počtvrté lovili míč se své sítě.

Zbývající minuty se sice odehrávaly na půlce loni Libiše, loni divizní mužstvo si však potřetí dvougólový náskok vzít nenechalo.

"Zklamaný vyloženě nejsem, avšak dostat čtyři góly je na můj vkus dost," přiznal Kocáb, jenž se musel obejít bez defenzivního pilíře, vykartovaného Hodana. "V tom problém nebyl, Vošmera a Smíšek ho dobře nahradili," prohlásil Kocáb.

Branky: 7. a 8. Jirásek, 38. Válek, 64. Kabyl - 33. Slavíček, 61. Mucha. Rozhodčí: Benák.
Libiš: Lomský - Werner, Kabyl, Máj, Novák - Trojan, Marek, Škorvánek, Špička - Válek, Jirásek.
Velvary: Majtaník - Grohman, Vošmera (60. Mašek), Moravec, Slavíček - Bečvář, Smíšek, Průcha, Kolář (46. Klempt) - Šelicha - Mucha.