Slovan Velvary - SK Černolice 1:3 (1:0)

První půlka se domácímu výběru docela povedla, i když maximum nevytěžil. Ve 33. minutě sice otevřel skóre Šelicha, když si naběhl na zadní tyč a uklidil do brány centr aktivního Háši, ale právě Háša poté pronikl do další možnosti a volil razantní ránu, z níž gólmana Rozuma nepropálil. Hosté měli také jednu šanci, tu však zmařil rychlým skluzem na brankové čáře Vošmera.

Naopak nástup do druhého dějství byl pro domácí hrozivý. V 53. minutě se gólman Kieryk sice dostal k centru, ale posunul ho ve výskoku jen k hráči hostů a ten merunu vrátil Filípkovi, který nemohl zaváhat - 1:1. Už za dvě minuty bylo ještě hůř. Kieryk rozehrál na Hodana, toho však o míč připravil Dvorný, a protože si všiml, že brankář Velvar nestačil zacouvat do klece, chytrým obloučkem ho přehodil.

Přesto mohli domácí alespoň vyrovnat, to by ale museli proměnit alespoň jednu ze dvou možností. Obě měli střídající hráči, jenže Průcha v největší tutovce hlavičkoval nad a Mucha poté šanci trochu prováhala stoper ho z zakončenínepustil.

V poslední minutě pak hosté dali z brejku výsledku konečnou podobu.

"Lidi nám nadávají, je to špatné. Přitomprvní poločas se docela ibojovalo, hra nebyla nejhorší, ale pak to zlomilydva rychlé góly. Kdyby se nám alespoň povedlo srovnat, bylo by to o něčemjiném. Teď jedeme do Úval a to také nebude jednoduché. Zachraňují se a posílily," nebyl právě optimisticky naladěn hrající kouč Roman Slavíček, jenžtým vede po odchodu Františka Kocába spolu s Danem Maškem.

Toho navíc nepotěšila osmá žlutá karta pro Grohmana, jenž si tak dvakrát nekopne.

Branky: 33. Šelicha - 53. Filípek, 55. Dvorný, 89. Dvorný. Rozhodčí: T. Drábek - Malý, Šťastný. Diváků: 100.

Velvary: Kieryk -Grohman, Vošmera, Moravec, Slavíček - Háša, Pazdera,Hodan, Klempt (55. Průcha) - Šelicha, Mašek (65. Mucha).

Černolice: Rozum - Mally, Filípek, Pavlis, Macek - Šindelář, Rott, Macela, Giil - Šilhavý, Dvorný.