Slovan Velvary - AFK Sokol Semice 1:2 (1:1)

Do sestavy domácích se vrátil střelec Mucha a hned v 17. minutě předvedl, že góly dávat nezapomněl. Slavíček si vyměnil míč s Hodanem, odcentroval na Neumana a jeho prodloužení už Mucha hlavou minout nemohl. "Prostě se zase ukázalo, že výběr místa má skvělý," uznal hrající asistent týmu Roman Slavíček.

Jenže to už Mucha pouze vyrovnával na 1:1, protože domácí prohrávali už od 6. minuty po trefě Horejce skórujícího rovněž po centru.

A nakonec body opět nebrali, když o výsledku rozhodl v 64. minutě Bříza. Gól to byl pro hosty šťastný, protože po jejich rohu vyboxoval brankář Majtaník merunu na hranici velkého vápna a rána semického hráče byla třikrát tečována. Naposledy právě Břízou a ještě stehnem.

Vyrovnat Slovan mohl, jenže žádný z náznaků šance nezrealizoval, když nejblíže byl Šelicha, ovšem míč napálil nad.

"Byl to zápas, v němž ani jednomu týmu o nic moc nešlo, a podle toho to vypadalo. Hrálo se slušně, fotbal to špatný nebyl. Nám možná uškodilo odstoupení Muchy, který chyběl kvůli naraženým žebrům a zranění si obnovil," komentoval Slavíček.

Muchu střídal od jara hlavní a rovněž hrající kouč Velvar Dan Mašek a ten ve špatné náladě nebyl. "Myslím, že dnes to by,lo hlavně o štěstí, prohrát jsme nemuseli," usmíval se.

Branky: 17. Mucha - 6. Horejc,64. Bříza. Rozhodčí: Chaloupka - M. Svoboda, Zelenda. Diváků: 80.

Velvary: Majtaník - Slavíček, Hodan, Vošmera, Grohman - Klempt, Pazdera, Šelicha, Háša - Neuman, Mucha (60. Mašek).

Semice: Kostovski - Pavliš - Kupka, Bříza, Novák - Kápička, J. Semecký, Farkaš, Bošina - Horejc, Holan.