Fotbalu nechybělo v neděli odpoledne skoro nic. Diváci, jich se sešlo skoro dvě stovky, viděli možná gól roku, vyloučení, spoustu emocí. A hlavně vítězství svých barev.

Na konci prvního poločasu obral Demeter dva hráče, přešel půlicí čáru a všiml si, že je dokeský gólman vytažený. Nádherně ho přehodil – 1:0.

Další kritické momenty prožili hosté v rozmezí 57. a 60. minuty. To nejprve Vimr ze standardky posadil míč na hlavu nekrytého Demetera a Kieryk se znovu červenal. Křikl „Mám", jenže měl jenom koženou kouli ve své síti – 2:0.

Následně atakoval Stuchlý loktem u autové čáry opět Vimra a sudí Hamřík ho okamžitě vyloučil.

Pa ale Zlonice nečekaně ubraly a do konce duelu se jen bránily. Gól ale inkasovaly pouze po sólu šestnáctiletého Ferreiry (80.).

Trenér Martin Škvára se hodně zlobil na svůj tým, ale i na rozhodčího Hamříka. Vadilo mu zejména to, že faul na Košku za stavu 1:0 (postupoval sám na bránu) neocenil červenou kartou.

Celý článek včetně názorů domácího hrdiny Demetera i kouče Škváry čtěte v úterním Kladenském deníku (2.9.)