Martin Vaniak Radost z první branky Marek Jarolím SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 Jaromíra Šilhana (vlevo) neúčast v zápase jistě velmi mrzela (stop za 4 žl. karty) SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 Pavel Drsek, muž zápasu v rozhovoru pro ČT Radost na straně Kladna, rozpaky na straně Slavie Rozpačitý úsměv fandů Slavie Marek Jarolím Oslavný rituálek vítězů SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 Karel Jarolím chvilku před koncem zápasu Tenhle moment Pavlíka jistě velmi mrzel, nakonec ale vše dobře dopadlo, hodně složitých situací v 2. poločase vyřešil Roman Pavlík nemůže uvěřit, že je konec. Je rád, že smolný vlastňák neovlivnil vítězství Kladna. Zejména ve 2. poločase vychytal několik tutovek Slavie. Pavlík skvěle zasahuje, vychytává tutovku První branka v síti Vaniaka, Kladno vede 1:0 David Bartek (5) Další ze skvělých zásahů Romana Pavlíka Lukáš Hajník SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 Oslavný rituál Kladna SK Kladno  - Slavia Praha 2:1 David Bartek odehrál skvělý zápas Martin Hřídel odpočítával snad každou sekundu 2. poločasu Martin Hřídel v rozhovoru pro media Martin Hřídel a jeho velká radost z vítězství nad Slavií Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Jediný smolný okamžik kladenského brankáře Pavlíka Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga Kladno - Slavia 2 : 1  Gambrinus liga SK si vypracovalo i v druhém poločase dobré šance Radost kotle domácích po posledním hvizdu Hráči SK míří k divákům na děkovačku Slavnostní předání poháru a medailí žákům SK o přestávku Roman Pavlík se soustřeďuje na začátku 2. poločasu, vychytal pak vše co šlo Martin Vaniak a na pozadí kotel Slavie SK děkuje divákům Radost hráčů SK SK Kladno - Slavia 2:1 Jan Suchopárek předává žákům medaile (přestávka) SK Kladno - Slavia 2:1 Fanoušci Slavie sledují poslední minuty zápasu, čekají na zázračný obrat, ten ale tentokráte nepřišel Zdravení a děkovačka, gratulace Martin Vaniak a kotel Slavie na pozadí Kladenský kotel Hráči SK míří za diváky, podělit se o svou radost z důležité výhry Fanoušci Slavie Martin Vaniak Žáci SK se svým pohárem (Slavnostní předání proběhlo o přestávku) SK Kladno - Slavia 2:1 Zraněný Jan Hošek nakonec opustil trávník na nosítkách Souboje "přežil" jen Pavel Bartoš SK Kladno - Slavia 2:1 SK Kladno - Slavia 2:1 Výherci přestávkové sponsorské soutěže SK Kladno - Slavia 2:1 Hráči SK míří za diváky na děkovačku SK Kladno - Slavia 2:1