Domácí s osmi hráči extraligových Karlových Varů v sestavě (Habal, Koblasa, Kverka, Šmach apod.) vyhráli 4:0.

Trenér poražených Jan Novotný litoval prvních patnácti minut, kdy byli lepším týmem, paradoxně ale třetinu prohráli 0:2.

Po obrátce si hosté za stavu 2:0 zahráli přesilovku. Místo toho, aby se dostali do zápasu, obdržela první lajna třetí branku. V tu chvíli bylo po utkání a vítězné sérii. Čestný gól nedaly Řisuty ani z trestného střílení, které promarnil Náprstek.

Zatímco Sokolov se vydatně posílil, Novotný se musel vyrovnávat s absencemi pěti hráčů. Obránců Slánského, Tomáše a odstoupivšího Babického, dále útočníků Záleského s Redlichem.

„Na to se vymlouvat nechci, kdybychom byli produktivní, mohli jsme to výbornému soupeři znepříjemnit. Bohužel se to nepovedlo. Teď jde o to, dát se zdravotně dohromady," řekl Novotný.