Buldoci jsou ve fóru, co na to pauza?

Kladno – Jak se celý podzim trápili, tak závěr roku měli famózní. Hokejisté Řisut se loučili sérií tří vítězství!

23.12.2013

II. liga: SHC Klatovy (v bílém) - HC Řisuty 1:3.Foto: DENÍK/Milan Kilián

Diváci na hezkém stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci viděli při zajímavé druholigové partii tři obraty. Ten poslední byl v režii hostů, kteří Kosem vyrovnali deset vteřin před koncem a v prodloužení Vlčkem strhli výhru 5:4 na svoji stranu!

„Před utkáním bych dva body bral a po něm také," přiznal trenér Jan Novotný s tím, že jho tým byl po většinu utkání lepší. Jen měl problém využívat gólové příležitosti. „To je snad nějaká epidemie, která Kladensko postihla, protože Kladno také nestřílí branky," usmál se.

Buldoci střelecky hořeli v hlavně v první třetině, již měli vyhrát. S těsným náskokem ale šli do kabin domácí borci.

Až v polovině utkání mladý Veber vyrovnal a posléze Landa v oslabení poslal Buldoky do vedení. Ještě veseleji bylo krátce po začátku třetího dějství, kdy Kos upravil na 1:3.

Gól, který by soupeře definitivně poslal do kolen, však nepřišel. Naopak. Domácí třemi zásahy v rozmezí tří minut skóre otočili! „Byly to těžko uvěřitelné zkraty našich hráčů," posteskl si Novotný.

Už to vypadalo, že hosté odjedou s prázdnou. V závěru základní hrací doby ale dostali výhodu přesilové hry, již umocnili odvoláním brankáře. Tah jim vyšel dokonale. Deset vteřin před koncem Kos svým desátým gólem v sezoně vyrovnal!

Začátek prodloužení zastihl za katrem Landu, navíc vyfasoval osobní trest Bílek. „Byl to triviální faul, byl v euforii a na rozhodčího ze střídačky něco zavolal," přiblížil Novotný okolnosti vyššího trestu.

Oslabení vyšlo Buldokům náramně. Na soupeřově modrá obral Vlček obránce o kotouč a rozhodl o importu dvou bodů. „Mají těžší beky, proto jsme po nich chtěli chodit, a to se nám dařilo," prozradil Novotný něco z taktiky.

Příští utkání odehrají Řisuty až 4. ledna, kdy hostí Jablonec.

23.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

V Braškově se hrálo a vzpomínalo

Braškov – Oslavy devadesátin braškovského fotbalového klubu se nakonec vydařily, byť počasí nevěstilo nic dobrého. Bouře z pátku na sobotu pomuchlala připravené přístřešky pro hosty, které pořadatelé ve spolupráci s hasiči stihli dát do začátku žákovského turnaje do pořádku.