Buldoci nezvládli nájezdy a budou odvracet mečbol

Slaný – Hokejisté Řisut budou v neděli v Havlíčkově Brodě odvracet mečbol soupeře a také konec sezony. Ve čtvrtém utkání osmifinále play off druhé ligy se na slánském zimním stadionu odehrávalo drama se šťastným koncem pro brodské Rebely, kteří vyhráli po nájezdech 4:3 a v sérii se ujali vedení 3:1.

4.3.2017

Ilustrační foto.Foto: archiv VLP

Trenér Martin Procházka svůj tým opět pochválil, poněvadž podal další výkon hodný play off. „Kluci to fakt odmakali. Chtěli to doma ještě zkusit a vyšťavili se. Všichni, co hráli, zaslouží maximální pochvalu," uvedl.

Vedení se ujali hosté Třetinou, který se později stal hrdinou zápasu, protože rozhodl pětidílný penaltový rozstřel. Buldoci okamžitě kontrovali Janečkem a totéž se podařilo Brodu, jenž bleskově zareagoval na trefu Hegenbarta.

V poslední části tým z Vysočiny také otočil skóre, aby utkání poslal do desetiminutového prodloužení Matula, který si tentokrát zahrál v útoku.
Oba týmy střídaly pouze tři lajny, přičemž první řisutská byla nasazovaná na elitní formaci týmu z Vysočiny.

Jinak utkání bylo vyrovnané a opět mu nescházely emoce a plno trestů.

V nájezdech padl jediný gól. Hned v prvním brodském nezaváhal zmiňovaný Třetina.

Řisuty – H. Brod 3:4 sn.
Branky: 21. Janeček, 33. Hegenbart, 52. Matula – 21. Třetina, 33. Přidal, 47. Endál. Vyloučení: 10:7, využití 2:1. Třetiny: 0:0, 2:2, 1:1 – 0:0.
Řisuty: Ilašenko – Babický, Sedláček, Kolářík, Keller, Bílek, Kulich – Kos, Čurilla, Borovanský – Krpata, Janeček, Matula – Hegenbart (41. Slavíček), Havlůj (21. Vyskočil), Záleský.

4.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

V Braškově se hrálo a vzpomínalo

Braškov – Oslavy devadesátin braškovského fotbalového klubu se nakonec vydařily, byť počasí nevěstilo nic dobrého. Bouře z pátku na sobotu pomuchlala připravené přístřešky pro hosty, které pořadatelé ve spolupráci s hasiči stihli dát do začátku žákovského turnaje do pořádku.