Na nájezdy má dorost Sekáče a Hammerbauera

Karlovy Vary -Dva body vyválčili dorostenečtí hokejisté HC Kladno na ledě Karlových Varů. Po pátečním kole jsou stále čtvrtí (moc se omlouváme zaí mylnou informaci), bod za vedoucím duem Vítkovice-Slavia.

16.1.2009

Ilustrační foto.Foto:

Kladno ve Varech dvakrát prohrávalo. Nejprve po ráně syna někdejšího skvělého ligového borce Kverky, a když Gottlieb ve druhé části vyrovnal, za minutu a čtvrt vrátil Západočechům náskok Vrána. Vyrovnání na 2:2 obstaral hostům v 52. minutě Doskočil a rozhodnout musely nájezdy. V nich Kladno bylo na pokraji porážky, když Ilašenka překonal Tomeček, jenže ve třetí sérii Hammerbauer vyrovnal a poté se trefil i Sekáč. Na jeho úspěch už domácí odpověď nenašli.

Přitom Sekáč ve druhé sérii stejně jako Stach v první neuspěli, ale Kladeňák si i napodruhé věřil.

Karlova Vary - Kladno 2:3 sn (1:0, 2:1, 0:1)
Branky: 9. Kverka, 33. Vrána - 32. Gottlieb, 52. Doskočil, roz. náj. Sekáč.

16.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

Krimimix: Rozbitá výloha, vykradené auto i opilá cyklistka

Trenér kladenské U19 Brabec má ze sezony obavy

Bezohledný řidič ohrožoval lidi, policie proto žádá o spolupráci

Kladno – Kladenští policisté žádají občany o spolupráci. Hledají poškozené lidi, které dvavatřicetiletý muž ohrozil svou nebezpečnou a riskantní jízdou v ulicích Kladna.

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát dnes schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Tahoun Přívara bude zároveň trenérem Kanonýrů

Kladno - S novou trenérskou dvojicí jdou do sezony florbalisté Kladna. Po sestupu ze Superligy tým opustili Honzové Zahalka a Buk, na jejich místo vedení klubu dosadilo dva borce, kteří loni ještě hráli za Kanonýry nejvyšší soutěž.