VYBERTE SI REGION

Obrat je dokonán, dorost jde dál. Doskočil byl u všech pěti gólů!

Kladno - Hokejoví dorostenci HC Geus okna Kladno si přece jen zahrají čtvrtfinále play-off extraligy. Nakonec totiž zvládli úlohu favorita a doma ve víkendových zápasech otočili stav série s Opavou na 2:1. V neděli byla jejich výhra mnohem víc vydřená než v sobotu. Ve čtvrtfinále se Kladno utká s pražskou Slavií.

1.3.2009

Kladno - České Budějovice 0:3 (dorost)Foto: Bohumil Kučera

HC Geus okna Kladno - Slezan Opava 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

Hrdina zápasu Doskočil otevřel skóre ve 13. minutě, ale sobotní scénář se neopakoval. Slezané totiž bleskově vyrovnali a ještě do přestávky dali Piskořem druhý gól. Důležitá byla 27. minuta, kdy domácí nalil zpět do žil částečný klid vyrovnáním Stach, jemuž asistoval Doskočil. A ten neměl dost. Za pět minut poslal Kladno do vedení a v páté minutě poslední části své barvy uklidnil završeným hattrickem, jímž upravil na 4:2. Poslední slovo měl pak Sekáč, ovšem i na jeho zásahu se Doskočil podílel.

Branky: 13. Doskočil (Doudera, Sekáč), 27. Stach (Doskočil), 32. Doskočil (Sekáč), 45. Doskočil (Stach, Doudera), 59. Sekáč (Doskočil, Butor) -14. Stloukal (Vaněk), 18. Piskoř (Trčka, P.Novák).

Konečný stav série: 2:1.

Čtvrtfinálě play-off: 1. Vítkovice - 12. Pardubice (7:1, 5:3), 2. Liberec - 10. České Budějovice (3:1, 2:3 pp), 3. Sparta - 9. Třinec (6:1, 3:1), 4. Kladno - 6. Slavia (2:3, 3:1).

1.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Svátky klidu a míru nejsou levnou záležitostí

Kladensko – Na Štědrý večer se již několik dnů, někdy dokonce i týdnů dopředu, připravují také lidé z Kladenska a Slánska. O Vánocích by zkrátka nemělo nic chybět.

Rytíři bez gólu a bez bodů

Kladno - Hokejoví Rytíři se tentokrát nemuseli za svůj výkon stydět. Byli lepším týmem než Slavia, přesto si všechny body odvezli Pražané, jimž k tomu stačil jediný zásah do černého. Kladno tak počtvrté v řadě doma prohrálo, a co víc, na svém kluzišti poprvé nevstřelilo ani gól.

Na šňůře přibyl i osmnáctý korálek

Kladno - Už na čísle osmnáct je série vítězných setů volejbalistů Kladna. Lídr extraligové tabulky ji natáhl na palubovce posledního Ústí nad Labem, kde opět vyhrál 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.