Karviná stejně jako Slavia vynechala základní část a připravovala se v zápasech s chlapeckými týmy. Na Kladně ovládla první dvě třetiny, v nichž si po zásluze vypracovala dvoubrankový náskok.

Domácí zabraly až v závěrečné, kdy dostaly Slezanky pod velký tlak. Gól však nedaly ani z velkých šancí, a tak tři minuty před koncem Karviná už podruhé v utkání skórovala v oslabení. Výborně jí zahrála exkladenská Mastná, která před utkáním dodatečně převzala stříbrnou medaili. Domácí korigovaly až v poslední minutě.

V Plzni vycházely domácím v první třetině kontry a vyhrály ji senzačně 3:0. Kladno dřelo, chyběla mu ale lehkost a také si nechalo dát čtvrtou branku. I z toho se dokázalo otřepat, vytvořilo si velkou převahu a během dvou minut nastřílelo tři branky!Poslední slovo ale měly v power–play plzeňské hokejistky.