U vřídel hokejisté Kladna prohráli

Karlovy Vary - Hokejisté Kladna prohráli ve svém úvodním vystoupení v Tipspoert Hockey Cupu na ledě Karlových Varů. Nastoupili bez elitní první útočné formace, a také bez obránce Libora Procházky. Ti dostali tentokrát volno. Nehráli ani zranění Evan, Hájek a prostějovský forvard Bartošek, jehož zkouška skončila v klubu jen částečným úspěchem (místo v týmu juniorů nevzal).

3.8.2007

Vítězslav Bílek v karlovarském dresu. Foto: Foto: Deník/ Jan Čech

Karlovy Vary - Kladno 5:3

Ve Varech Kladno v úvodu vedlo, když se dvakrát prosadila včerejší vedoucí formace Radka Gardoně s novým pravým křídlem Zdeňkem Nedvědem. Ale domácí v poslední minutě první části dvěma slepenými góly otočili na 3:2 a poté již vedení nepustili. Na jejich výhře se podílo i trio někdejších hráčů Kladna. Hluchý dal gól a Bílek se Skuhravým (ten hraje za Energii už čtvrtým rokem) po jednom připravili.

Branky: 3. Hluchý (Kristek), 20. Mudroch (Skuhravý), 20. Řezníček (Bílek), 36. Košťál (Mudroch), 39. Kuběna (Hanzlík) - 4. Gardoň (Nedvěd), 7. Z. Nedvěd (Gardoň), 59. Růžička. Rozhodčí: Turčan. Vyloučení: 5:4, využití: 1:1. Třetiny: 3:2, 2:0, 0:1.

3.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Lesní správa Lány
6

Zadržené pracovníky Lesní správy Lány budou stíhat na svobodě

Kapela Ready Kirken.

KRÁTCE: Kam vyrazit na Kladensku za kulturou?

Krimimix: Drogový dealer dopaden

Kladensko - Přinášíme vám přehled krimi zpráv z regionu.

OBRAZEM: Kaskadérská show v Kladně je parádní podívanou

Kladno /FOTOGALERIE/ - Velkolepou podívanou v podobě kaskadérské show si v těchto dnech mohou užívat Kladeňáci a lidé z okolí. Na parkovišti obchodního centra v Kladně-Kročehlavech jsou do konce týdne k vidění monster trucky, které před zraky přihlížejících demolují vše, co jim přijde pod kola.