Zlín – Kladno 2:5

V první třetině sice byli aktivnější Valaši, spokojenější ale byli při odchodu do šaten hosté. Sice už po 23 vteřinách přišli zásluhou R. Pšurného o vedení, jež jim zajistil svým čtvrtým gólem v sezoně obránce Hájek (11.), který po krásné kombinaci zamířil přesně do šibenice, v 19. minutě ale Buldokům vrátil těsný náskok Patera, který pohodlně těžil z důrazu Tomajka a Čurilly.
Druhé dějství nabídlo podobný obraz s tím rozdílem, že Zlínští tentokrát uhájili čisté konto a sami dokázali srovnat. Na začátku druhé poloviny utkání využili vyloučení Trončinského. Na 2:2 dal Záhorovský. V závěru třetiny uchránil domácí od třetí inkasované branky faulující Ďurák, jenž skončil za brankovou čárou dřív než puk.
Zaplatil za to však vyloučením, jež v úvodu třetí třetiny sice hosté nevyužili, ale v další, dokonce dvojnásobné početní výhodě už udeřili, když Paterovu výzvu střelou do horního rohu uposlechl Diviš, jenž dal vítězný gól. Zlínští se sice snažili o vyrovnání, ovšem v pohodě hrající Kladno jim potřetí srovnat skóre nedovolilo. Naopak hosté ještě dvěma přesnými zásahy zvýraznili svou převahu. V 50. minutě ukázkově využili přečíslení, Tomajkovi nahrával Čurilla – 2:4. Poslední ránu do vazu zasadil Valachům nejlepší střelec hostů Martin Procházka.