VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, výsledky z víkendu 27. a 28. 11.

Střední Čechy – Dalším dílem pokračovaly i mládežnické hokejové sourěže. O body se opět hrálo nejen v ligových, ale i krajských soutěžích juniorů, dorostu i žáků

2.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

LIGA JUNIORŮ

Skupina Střed
16.kolo:
Hr. Králové – Velké Popovice 5:2, Jablonec – Veselí n. L. 7:5, Žďár n. S. – Tábor 5:2, Kolín – Písek 1:4, Benátky n. J. – Nymburk 6:8.
17. kolo: Jablonec – Žďár n. S. 8:5, Nymburk – Tábor 5:2, Veselí n. L. – Hr. Králové 4:4, Velké Popovice – Kolín 6:6, Písek – Benátky n. J. 5:5.

1. Hr. Králové 17 14 1  2  94:47  29
2. Kolín 17 12 1  4  82:55  24
3. Jablonec 17  9 4  4  68:61  22
4. Žďár n. S. 17  7 3  7  84:78  17
5. Nymburk 17  7 3  7  68:69  17
6. Benátky n. J. 17  7 1  9  72:72  15
7. V. Popovice 17  6 2  9  75:89  14
8. Písek 17  4 5  8  65:67  13
9. Veselí n. L. 17  5 2 10  46:75  12
10. Tábor 17  3 1 13  47:88   7

Skupina Západ
16.kolo:
Klatovy – Sokolov 8:2, Kobra Praha – Letňany 3:3, PZ Kladno – Kralupy 7:1, Klášterec – Děčín 4:2, Most – Hvězda Praha 10:6.
17. kolo: Most – Klatovy 6:0, Hvězda Praha – Klášterec 5:2, Děčín – PZ Kladno 2:2, Kralupy – Kobra Praha 6:6, Letňany – Sokolov 10:3.

1. Letňany 17 12 2  3  75:39  26
2. Most 17 10 3  4  81:59  23
3. Hvězda Praha 17 10 3  4  73:51  23
4. Klášterec 17 10 1  6  69:58  21
5. Kobra Praha 17  6 5  6  60:60  17
6. Sokolov 17  7 1  9  51:86  15
7. Děčín 17  6 2  9  63:55  14
8. PZ Kladno 17  5 4  8  64:62  14
9. Klatovy 17  4 2 11  52:86  10
10. Kralupy 17  1 5 11  47:79   7

LIGA DOROSTU

Skupina Střed
16.kolo:
Nymburk – Žďár n. S. nehráno, Jindř. Hradec – Pelhřimov 7:1, Úvoz – Kolín 4:1, Velké Popovice – Znojmo 1:5, Tábor – Třebíč 1:4.
17. kolo: Třebíč – Úvoz 7:4, Pelhřimov – Žďár n. S. 6:9, Znojmo – Jindř. Hradec 6:2, Kolín – Velké Popovice 4:2, Tábor – Nymburk nehráno.

1. Třebíč 17 14 1  2  92:49  29
2. Znojmo 18 11 6  1  90:51  28
3. Tábor 16 11 3  2  59:33  25
4. Úvoz 16  9 2  5  62:52  20
5. Žďár n. S. 17  7 3  7  62:62  17
6. Kolín 17  6 3  8  56:55  15
7. J. Hradec 17  5 4  8  60:59  14
8. V. Popovice 17  4 1 12  55:76   9
9. Pelhřimov 16  2 1 13  52:92   5
10. Nymburk 15  1 2 12  43:102  4

Skupina Západ
16. kolo:
Třemošná – Mělník 2:3, Litoměřice – Kobra Praha 1:6, Hvězda Praha – Klatovy 9:4, Benátky n. J. – PZ Kladno 0:10, Děčín – Kadaň 2:8.
17. kolo: Litoměřice – Třemošná 1:3, Klatovy – Mělník 8:2, Kobra Praha – Benátky n. J. 2:2, PZ Kladno – Děčín 18:2, Kadaň – Hvězda Praha 3:3.

1. PZ Kladno 17 16 1  0  145:24  33
2. Hvězda Praha 17 12 1  4   94:64  25
3. Kadaň 17 10 1  6   80:58  21
4. Třemošná 17  9 2  6   53:51  20
5. Kobra Praha 17  8 2  7   65:65  18
6. Mělník 17  7 0 10   68:87  14
7. Litoměřice 17  5 2 10   46:71  12
8. Benátky n. J. 17  4 4  9   59:87  12
9. Klatovy 17  4 2 11   53:73  10
10. Děčín 17  2 1 14   35:118  5

LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Střed
16. kolo:
Benátky n. J. – Jindř. Hradec 7:2, SC Kolín – Liberec B 3:5, Dvůr Králové – Kobra Praha 6:7, Žďár n. S. – Třebíč 2:4, Krkonoše – HC Mountfield B 1:7.
17. kolo: SC Kolín – HC Benátky n. J. 8:1, Liberec B – Krkonoše 5:1, HC Mountfield B – Žďár n. S. 6:3, Třebíč – Dvůr Králové 7:1, Kobra Praha – Jindř. Hradec 4:3.

1. Třebíč 16 14 1 1  0  97:44  45
2. HC Mountfield B 16 12 1 1  2  77:42  39
3. Liberec B 17  9 0 3  5  81:65  30
4.SC Kolín 15  8 2 0  5  66:48  28
5. Kobra Praha 17  8 1 1  7  80:81  27
6. Benátky n. J. 17  6 3 1  7  61:64  25
7. Žďár n. S. 17  6 2 1  8  67:60  23
8. J. Hradec 17  4 1 2 10  57:71  16
9. Dvůr Králové 17  3 0 0 14  47:93   9
10. Krkonoše 17  2 0 1 14  31:96   7

Skupina Západ
16. kolo:
HC Příbram – Most 9:5, Berounští Medvědi – Kadaň 4:2, PZ Kladno – Klášterec n. O. 6:3, Litoměřice – Teplice 2:1 po nájezdech. Hvězda Praha – Karlovy Vary B 3:4.
17. kolo: Litoměřice – HC Příbram 6:8, Teplice – PZ Kladno 2:4, Karlovy Vary B – Berounští Medvědi 1:3, Klášterec n. O. – Hvězda Praha 0:6, Kadaň – Most 3:4.

1. Hvězda Praha 17 13 1 0  3  85:38  41
2. PZ Kladno 17 12 2 0  3  81:49  40
3. Karlovy Vary B 17  8 4 9  5  68:49  32
4. Litoměřice 17  9 1 1  6  91:64  30
5. HC Příbram 17  7 1 1  8  74:88  24
6. Ber. Medvědi 17  7 1 0  9  44:57  23
7. Most 17  5 2 0 10  61.92  19
8. Kadaň 17  4 0 5  8  84:84  17
9. Klášterec n. O. 17  3 2 3  9  54.83  16
10. Teplice 17  4 0 4 10  40:78  13

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A
8. třídy
15. kolo:
HC Kladno – Karlovy Vary 2:4, Most – Litoměřice 3:4, Klášterec nad Ohří – Teplice 7:2, Kadaň – Sokolov 12:2, Chomutov – Děčín 13:5, Ústí n. L. – Litvínov 2:1.

1. Karovy Vary 15 15 0  0  171:26  30
2. Chomutov 15 12 0  3  114:44  24
3. Ústí n. L. 16 11 0  5  124:47  22
4. Litoměřice 16  9 4  3   95:78  22
5. HC Kladno 14 10 1  3  106:48  21
6. Sokolov 16  7 3  6   84:95  17
7. Kadaň 15  8 0  7  112:83  16
8. Litvínov 16  4 1 11   74:98   9
9. Most 15  4 0 11   60:95   8
10. Děčín 16  3 1 12   85:146  7
11. Klášterec n. O. 15  3 0 12   48:156  6
12. Teplice 15  1 0 14   46:203  2

7. třídy
15. kolo:
HC Kladno – Karlovy Vary 2:7, Most – Litoměřice 6:3, Klášterec nad Ohří – Teplice 3:12, Kadaň – Sokolov 14:0, Chomutov – Děčín 2:3, Ústí n. L. – Litvínov 3:6.

1. Litvínov 16 14 2  0  181:40  30
2. Kadaň 15 14 1  0  191:19  29
3. Karlovy Vary 15 11 2  2  114:59  24
4. Děčín 16 10 0  6   84:65  20
5. Ústí n. L. 16  9 1  6   97:60  19
6. Most 15  9 0  6   64:83  18
7. Chomutov 15  5 0 10   69:89  10
8. HC Kladno 14  5 0  9   53:87  10
9. Sokolov 16  4 0 12   53:114  8
10. Litoměřice 16  4 0 12   71:135  8
11. Teplice 15  4 0 11   57:139  8
12. Klášterec n. O. 15  0 0 15   28:172  0

6. třídy
15. kolo:
Karlovy Vary – HC Kladno 7:1, Teplice – Klášterec nad Ohří 2:6, Sokolov – Kadaň 8:2, Děčín – Chomutov 0:15, Litvínov – Ústí nad Labem 5:2.

1. Karlovy Vary 16 14 2  0  171:21   30
2. Litvínov 16 14 1  1  154:23   29
3. Chomutov 16 13 2  1  180:42   28
4. Ústí n. L. 16 11 1  4  131:46   23
5. HC Kladno 16  7 2  7   98:70   16
6. Sokolov 16  7 2  7   77:69   16
7. Kadaň 16  8 0  8   60:71   16
8. Litoměřice 15  6 0  9   53:111  12
9. Teplice 16  4 1 11   70:139   9
10. Klášterec n. O. 16  4 0 12   53:104   8
11. Most 15  1 0 14   27:205   2
12. Děčín 16  0 1 15   21:194   1

5. třídy
15. kolo:
Karlovy Vary – HC Kladno 6:5, Teplice – Klášterec nad Ohří 3:7, Sokolov – Kadaň 2:3, Děčín – Chomutov 5:4, Litvínov – Ústí nad Labem 4:4.

1. Karlovy Vary 16 15 1  0  204:29   31
2. Ústí n. L. 16 12 1  3  131:40   25
3. HC Kladno 16 12 0  4  145:68   24
4. Litvínov 16 11 2  3   98:45   24
5. Kadaň 16  9 1  6  109:116  19
6. Most 15  8 1  6   77:86   17
7. Děčín 16  5 2  9   66:101  12
8. Chomutov 16  6 0 10   76:118  12
9. Litoměřice 15  5 0 10   40:90   10
10. Sokolov 16  3 1 12   35:90    7
11. Klášterec 1ž  2 1 13   54:127   5
12. Teplice 16  2 0 14   66:191   4

Skupina B
8. třídy
14. kolo:
PZ Kladno – Strakonice 5:5, HC Příbram – Tábor 3:6, Slavia Praha – Plzeň 1:4, Jindřichův Hradec – HC Pountfield 1:3, Třemošná – Písek 1:3, Sparta Praha – Lužnice 13:0.

1. Plzeň 14 13 0  1  121:28  26
2. Sparta Praha 13 12 0  1   94:19  24
3. HC Mountfield 14 11 0  3   94:38  22
4. Slavia Praha 14 11 0  3   84:30  22
5. Třemošná 14  8 0  6   50:53  16
6. Tábor 14  7 1  6   54:52  15
7. Písek 14  6 2  6   55:48  14
8. J. Hradec 14  4 1  9   46:76   9
9. PZ Kladno 15  4 1 10   53:95   9
10. Strakonice 14  3 1 10   42:82   7
11. HC Příbram 14  2 0 12   33:129  4
12. Lužnice 14  0 0 14   18:94   0

7. třídy
14. kolo:
PZ Kladno – Strakonice 10:4, HC Příbram – Tábor 3:3, Slavia Praha – Plzeň 5:11, Jindřiíchův Hradec – HC Mountfield 0:7, Třemošná – Písek 1:4, Sparta Praha – Lužnice 15:0.

1. Sparta Praha 14 13 1  0  132:27  27
2. Plzeň 13 12 1  1  134:37  25
3. Tábor 14  9 2  3   65:38  20
4. Slavia Praha 14  9 1  4  109:38  19
5. PZ Kladno 14  9 1  4   83:62  19
6. HC Mountfield 14  8 0  6   83.75  16
7. J. Hradec 14  5 1  8   58:91  11
8. Písek 14  3 2  9   38:81   8
9. Třemošná 14  3 1 10   28:60   7
10. Lužnice 14  2 3  9   48:105  7
11. HC Příbram 14  2 2 10   36:122  6
12. Strakonice 14  0 3 11   34:112  3

6. třídy
14. kolo:
Strakonice – PZ Kladno 4:5, Tábor – HC Příbram 20:4, Plzeň – Slavia Praha 5:2, HC Mountfield – J. Hradec 2:1, Písek – Třemošná 1:5, Lužnice – Sparta Praha 1:25.

1. Sparta Praha 14 13 1  0  187:25  27
2. Plzeň 14 13 1  0  143:20  27
3. HC Mountfield 14 10 1  3   96:38  21
4. Strakonice 14  9 1  4   61:43  19
5. Slavia Praha 14  8 1  5   74:40  17
6. PZ Kladno 14  7 2  5   83.54  16
7. Tábor 14  5 2  7   55:48  12
8. Třemošná 14  4 3  7   46:35  11
9. J. Hradec 14  5 0  9   78:63  10
10. Písek 13  2 0 11   44:135  4
11. Lužnice 13  1 0 12   30:171  2
12. HC Příbram 14  0 0 14  4 8:233  0

5. třídy
14. kolo:
Strakonice – PZ Kladno 8:2, Tábor – HC Příbram 9:1, Plzeň – Slavia Praha 2:7, HC Mountfield – Jindř. Hradec 1:0, Písek – Třemošná 0:8, Lužnice – Sparta Praha 2:18.

1. Sparta Praha 14 13 0  1  139:23  26
2. Slavia Praha 14 12 0  2  130:26  24
3. Plzeň 14  9 0  5   94:78  18
4. Strakonice 14  7 2  5   65:55  16
5. HC Příbram 14  7 0  7   56:99  14
6. J. Hradec 14  6 1  7   74:60  13
7. Třemošná 14  5 3  6   46:49  13
8. HC Mountfield 14  5 3  6   41:45  13
9. Tábor 14  5 1  8   51:73  11
10. PZ Kladno 14  4 2  8   63:91  10
11. Lužnice 13  2 1 10   38:119  5
12. Písek 13  1 1 11   32:111  3

Skupina C
8. třídy
14. kolo:
Dvůr Králové – Ml. Boleslav 2:9, Jablonec – Kolín 4:12, Letňany – Benátky n. J. 13:1, Hvězda Praha – Pardubice 1:12, Hr. Králové – Liberec 1:8, Kobra Praha – Krkonoše 4:4.

1. Pardubice 14 13 1  0  121:25  27
2. Liberec 14 12 0  2  110:31  24
3. Hr. Králové 14 11 1  2  122:40  23
4. Ml. Boleslav 14 10 0  4   92:39  20
5. Letňany 14  9 1  4   99:57  19
6. Krkonoše 14  6 2  6   47:84  14
7. Kobra Praha 14  6 1  7   37:72  13
8. Hvězda Praha 14  5 1  8   61:71  11
9.Dvůr Králové 14  4 1  0   30:95   8
10. Kolín 14  3 1 10   60:64   7
11. Jablonec 14  1 0 13   29:120  2
12. Benátky n. J. 14  0 0 14   19:129  0

7. třídy
14. kolo:
Hvězda Praha – Pardubice 1:15, Hradec Králové – Liberec 4:7, Dvůr Králové – Mladá Boleslav 2:15, Jablonec – SC Kolín 0:5, Letňany – Benátky nad Jizerou 10:1, Kobra Praha – Krkonoše 0:11.

1. Letňany 14 13 0  1  138:22   26
2. Pardubice 14 12 0  2  152:31   24
3. Hr. Králové 14 10 2  2   90:45   22
4. Liberec 14 10 0  4  156:45   20
5. Ml. Boleslav 13  9 1  3  148:43   19
6. Krkonoše 14  7 1  6   90:52   15
7. Hvězda Praha 14  5 2  7   52:89   12
8. Kolín 14  4 1  9   45:99    9
9. Benátky n. J. 14  4 0 10   39:114   8
10. Dvůr Králové 14  2 1 11   40:137   5
11. Kobra Praha 13  2 0 11   19:116   4
12. Jablonec 14  1 0 13   25:201   2

6. třídy
14. kolo:
Pardubice – Hvězda Praha 12:1, Liberec – Hradec Králové 6:3, Mladá Boleslav – Dvůr Králové 4:5, SC Kolín – Jablonec 8:2, Benátky nad Jizerou – Letňany 3:5, Krkonoše – Kobra Praha 5:1.

1. Letňany 14 14 0  0  158:25  28
2. Pardubice 14 11 0  3  140:47  22
3. Hr. Králové 14 10 1  3   89:52  21
4. Dvůr Králové 14 10 0  4   93:61  20
5. Ml. Boleslav 14  9 1  4  104:58  19
6. Benátky n. J. 14  7 1  6   61:50  15
7. Liberec 14  7 0  7   78:61  14
8. Krkonoše 14  5 2  7   49:80  12
9. Kolín 14  3 0 11   38:103  6
10. Hvězda Praha 14  2 1 11   44:102  5
11. Jablonec 14  2 0 12   27:126  4
12. Kobra Praha 14  1 0 13   22:138  2

5. třídy
14. kolo:
Pardubice – Hvězda Praha 4:7, Liberec – Hradec Králové 3:3, BK Mladá Boleslav – Dvůr Králové 11:3, SC Kolín – Jablonec 0:9, Benátky nad Jizerou J. – Letňany 6:5, Krkonoše – Kobra Praha 3:2.

1. Hvězda Praha 14 12 2  0  143:41   26
2. Jablonec 14 12 1  1  140:53   25
3. Pardubice 14 11 1  2  107:52   23
4. Letňany 14  7 2  5   93:49   16
5. Ml. Boleslav 14  7 1  6   71:80   15
6. Kobra Praha 14  7 0  7   77:72   14
7. Benátky n. J. 14  6 0  8   51:77   12
8. Krkonoše 14  5 1  8   56:68   11
9. Hr. Králové 14  4 3  7   58:82   11
10. Liberec 14  4 2  8   54:101  10
11. Kolín 14  1 1 12   24:101   3
12. Dvůr Králové 14  1 0 13   35:133   2

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

10. kolo: Kutná Hora – Zbraslav 6:2, Rakovník – Ber. Medvědi 2:1 nedohráno (inzultace rozhodčího hráčem Berouna), Mělník – Příbram 4:1.

1. Mělník 9 6 0 0 3  45:24  18
2. Příbram 8 6 0 0 2  44:24  18
3. Ber. Medvědi 8 6 0 0 2  38:20  18
4. Vlašim 8 5 0 0 3  46:27  15
5. Rakovník 8 2 1 1 4  26:49   9
6. Zbraslav 9 1 1 0 7  24:56   5
7. Kutná Hora 8 1 0 1 6  31:54   4

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

15. kolo: Zbraslav – Vlašim 2:4, Benešov – Černošice 14:0, K. Hora – Kralupy 6:3, Příbram – Sedlčany nehr.

1. Příbram 13 12 0 0  1  154:48  36
2. Benešov 13 11 1 0  1  107:23  35
3. Sedlčany 13  7 2 1  3   62:48  26
4. V. Popovice 13  8 0 0  5   69:48  24
5. Kutná Hora 13  5 1 1  6   60:66  18
6. Vlašim 14  5 0 1  8   55:75  16
7. Kralupy 13  3 1 1  8   42:76  12
8. Černošice 13  3 0 0 10   34:115  9
9. Zbraslav 13  0 0 1 12   37:121  1

KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ

Skupina K
Starší
10. kolo:
Zbraslav – Rakovník 4:6, Kralupy – Louny 17:0, Tachov/M. Lázně – Roudnice 0:1 po nájezdech, Berounští Medvědi – Klatovy nehlášeno.

1. Ber. Medvědi 9 9 0 0  61:18  27
2. Rakovník 10 8 0 2  64:39  24
3. Kralupy 10 7 0 3  83:34  21
4. Zbraslav 10 4 1 5  41:41  13
5. M. Lázně 9 4 0 5  38:35  13
6. Roudnice 10 3 0 7 34:49   8
7. Klatovy 8 1 1 6  19:54   4
8. Louny 10 1 0 9  24:94   3

Mladší
10. kolo:
Zbraslav – HC Rakovník 13:3, M. Lázně – Roudnice a Beroun – Klatovy nehlášeno.

1. Zbraslav 9 8 0 0 1  95:15  24
2. Ber. Medvědi 6 6 0 0 0  71:9   18
3. Klatovy 6 3 0 0 3  33:36   9
4. M. Lázně 5 2 0 0 3  14:19   6
5. Rakovník 8 2 0 0 6  18:56   6
6. Kralupy 8 2 0 0 6  22:79   6
7. Roudnice 6 1 0 0 5  14:53   3

Skupina L
Starší
14. kolo:
Vlašim – Velké Popovice 14:2, Černošice – Poděbrady 11:2.

1. Sedlčany 11 10 0 0 1  106:28  30
2. Vlašim 9  9 0 0 0  111:25  27
3. Benešov 10  7 0 0 3   79:39  21
4. V. Popovice 11  6 0 0 5   56:71  18
5. Černošice 10  4 0 0 6   48:42  12
6. Česká Lípa 10  1 1 1 7   24:61   6
7. Kutná Hora 9  1 1 0 7   20:81   5
8. Poděbrady 10  0 0 1 9   21:118  1

Mladší
14. kolo:
Vlašim – V. Popovice 7:5, Černošice – Poděbrady 5:16.

1. Poděbrady 10 8 0 0 2  109:38  24
2. Vlašim 9 8 0 0 1   77:32  24
3. V. Popovice 10 7 0 0 3   80:42  21
4. Milevsko 11 5 0 0 6   59:68  15
5. Kutná Hora 8 4 0 0 4   51:44  12
6. Česká Lípa 9 4 0 0 5   55:67  12
7. Černošice 10 1 0 0 9   24:78   3
8. Benešov 9 1 0 0 8   12:98   3

Autor: Vlastimil Dudáček

2.12.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
AKTUALIZOVÁNO
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

Nový most ve Velvarech začnou stavět na jaře

Velvary /FOTOGALERIE/ - Důležitá dopravní spojnice mezi Prahou a severními Čechy, kterou je most ve Velvarech, bude nově vytvořena v příštím roce. Jak potvrdil Kladenskému deníku mluvčí Středočeského kraje Pavel Lochař, minulý týden o tom rozhodla rada kraje s tím, že práce na stavbě zcela nového mostu začnou zjara, jak umožní počasí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení