Páté utkání se hraje 30. ledna v Kladně a domácí budou mít druhý mečbol. Prvním finalistou je Slavia, která jednoznačně přejela Litvínov.

V prvním utkání bylo Kladno v úvodní třetině aktivnější, góly však daly domácí. Nejprve z trestného střílení a už po 25 vteřinách tečovanou střelou. Hosty šokující kratičký úsek nesrazil a ještě do konce úvodní části snížili Šrámkovou.

Té se po změně stran podařilo i vyrovnat, když ale před tím její družstvo podržela brankářka Šmardová. Závěrečná třetina byla většinou ve znamení nebezpečnějšího Kladna, které také rozhodlo.

Stejně jako v předešlých dvou zápasech se prosadilo v oslabení, tentokrát obraně Slezanek ujela Šťastná.

Poprvé na kolenou se Kladno ocitlo v neděli, ač na začátku třetí třetiny vedlo zásluhou branky Melicheríkové 2:1. V poslední části ale dostalo za vyučenou v produktivitě, která byla jednoznačně efektivnější na karvinské straně. Výsledkem byly čtyři branky v síti Šmardové a zatím nejvyšší rozdíl ve výsledku.

Karviná – Kladno 2:3 (2:1, 0:1, 0:1). Branky: Svobodová, Kaplanová – Šrámková 2, Šťastná.

Karviná – Kladno 5:2 (0:0, 1:1, 4:1). Branky: Kytková 2, Jandíková, Přibylová, Svobodová – Flachsová, Melicheríková.

Stav série: Kladno – Karviná 3:1 (4:2, 4:3 sn, 3:2, 2:5).