Trenér Jan Novotný přiznal, že je zklamaný. „Po první třetině bych nepředpokládal, že bychom mohli prohrát, protože jsme byli jasně lepší," mínil. Jeho tým šel do vedení gólem Landy, domácí ale srovnali nesmírně šťastným gólem, při němž sjel obránci puk z hole a lesem nohou prošel až do sítě.

Buldokům se v přípravě střelecky dařilo, v úvodním dějství ale v tomto směru vyhořeli. „Bohužel jsme zase dojeli na to, co nás trápí delší dobu vždycky v sezoně, koncovka," posteskl si Novotný s tím, že v dalším průběhu utkání to nebylo lepší.

„Málo jsme stříleli, chtěli jsme to dávat do prázdné branky," poznamenal a litoval chyb, která se začaly objevovat od druhé části. Nakonec jim zlomily vaz. Nejvíc týkaly třetí řady, která svůj minizápas prohrála 0:3. Svůj den neměla obranná dvojice Bílek – Tomáš.

Buldoci za stavu 4:3 sahali po bodu, nastřelili tyčku a 78 vteřin před koncem se odhodlali k neúspěšné power-play.

Vrchlabí – Řisuty 5:3.
Branky: 17., 60. Fořt, 23. Svoboda, 39. Bláha, 49. Poskočil – 9. Landa, 35. Vlček, 57. Krpata. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:1.