Mělník udržel neporazitelnost ve Velkých Popovicích. Hosté v prostřední třetině vyhnali dvěma góly v rychlém sledu domácího brankáře Sováka na střídačku, jeho spoluhráči ale v dramatické závěrečné části duel zremizovali. V nájezdech hokejisté Junioru prokázali, že jsou v poslední době jejich silnou disciplínou.

Minulou venkovní výhru z Vlašimi nepotvrdil Králův Dvůr, ač proti Jesenici v úvodní třetině vždy po bleskově využitých přesilovkách vedl. Hosté ale pokaždé přispěchali s pohotovou odpovědí, v prostřední části si třemi góly získali rozhodující náskok a po třech úvodních porážkách vyhráli podruhé v řadě.

Obratem kola se blýskl Benešov. Tým okolo v utkání čtyřgólového střelce Holeše nasázel v Kolíně nováčkovi z Žabonos během závěrečných dvanácti minut šest gólů a vyhrál 7:5. „Kluci začali bojovat, soupeř faulovat a vydařené přesilovky zajistily obrat ve skóre," chválil týmový výkon jeden z trenérů vítězů Matěj Ferančík.

Krajská liga - 5. kolo:

Králův Dvůr – Jesenice 3:5 (2:2, 0:3, 1:0)
Branky: 5. Tuček, 13. Tuček, 49. Vodička – 15. a 33. Dulovec, 6. Jindra, 23. Trpišovský, 25. Formánek. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:0.

Ml. Boleslav B – Vlašim 5:6 (2:2, 2:2, 1:2)
Branky: 30. a 50. Kristek, 2. Rovný, 20. Tregl, 26. Dinga – 6. a 15. Jaeger, 30. Burda, 35. Cerk, 55. Kakos, 57. Kucharčík.

HC Příbram – Černošice 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Branky: 10. Mach, 44. Pavel, 46. Mikeska – 34. Hofmeister, 56. Šalamoun. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0.

Rakovník – Slaný 3:4 SN (1:2, 2:1, 0:0 – 0:0)
Branky: 6. Větrovec, 35. V. Petráček, 36. Chvojka – 8. Ujfaluši, 17. Sekerka, 23. Háva, rozh. nájezd Slánský. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1.

V. Popovice – Mělník 4:5 SN (1:1, 1:3, 2:0 – 0:0)
Branky: 28. a 43. Honc, 1. Moravec, 51. Vacek – 15. Kratochvíl, 22. Kašák, 33. Cicvárek, 34. Havel, rozh. nájezd Šubrt. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:1.

Žabonosy – Benešov 5:7 (3:1, 1:0, 1:6)
Branky: 1. Paroubek, 7. Hutla, 8. Krumpholz, 21. Kubát, 42. Beňovský – 11., 49., 50. a 59. Holeš, 56. a 58. Sládek, 60. Starec. Vyloučení: 5:4, navíc Mejzr (Ž.) 5+OK, Hermann (Ž.) 10 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1.

Krajská soutěž

5. kolo: Zlonice – Žilina 6:7, Poděbrady – Hořovice 15:0, Sedlčany – Neratovice 3:7, Božetice – Čáslav 1:5, Žebrák – Sp. Příbram 6:5, Hvězda Kladno – Kralupy n. V. 3:5.

Pořadí: 1. Čáslav 13, 2. Poděbrady 12, 3. K. Hora 11, 4. Neratovice 9, 5. Žebrák 9, 6. Božetice 9, 7. Sp. Příbram 5, 8. Kralupy n. V. 5, 9. Zlonice 5, 10. Žilina 5, 11. Hvězda Kladno 4, 12. Sedlčany 3, 13. Hořovice 0.