Obrana Řisut se v Klatovech dlouho držela slušně. Před první přestávkou sice nechala domácí srovnat úvodní náskok zajištěný kapitánem Kosem, ale v úvodu druhé třetiny se konečně prosadila posila Keszi, a to hned dvakrát po sobě po únicích s Patykem.

Jenže domácí favorit se postupně dostal do velkého tlaku a ještě ve druhé třetině zápas hlavně díky povedeným přesilovkám otočil, když v závěru třetiny skóroval dvakrát během pouhé půlminuty.

Za stavu 4:3 si pak Klatovy náskok už pohlídaly, byly lepší a vedení dokonce navýšily.

Situace Řisut ještě není tragická, ale play off se vzdálilo. Prohrál sice i Děčín a Kobra Praha měla volný los, ale… S oběma soupeři, na které Buldoci ztrácejí čtyři body, se ještě utkají, nicméně ztráta Děčína v (poslední) Bílině se čekat nedá. V sobotu 23. únorau hostí Řisutští Děčín, ve Slaném se začne v 18:00 hodin.

Řisuty: Ilašenko – Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Rudovský, Kašák, Libovický – Kos, Patyk, Keszi, Krpata, Řepka, Vyskočil, Kučera, Rod.