Řisuty venku opět negativně zaperlily

Nymburk/ Hokejisté Řisut měli na ledě soupeře opět výborně rozehrané utkání, které nakonec nedotáhli do vítězného konce.

26.10.2008

Nymburk - Řisuty 3:2Foto: Michal Bílek

Po duelech v Děčíně a Sokolově se stejným kouskem blýskli v 10. kole II. ligy také v Nymburku, kde ještě na začátku třetí třetiny vedli po trefách Eitlera a Scherzla 2:0. Pak ale domácím povolili tři góly, takže od Labe odjeli po prohře 2:3 s prázdnou kapsou.

„Od poloviny utkání jsme přestali hrát to, co jsme do té doby produkovali a začali předvádět alibistický výkon. Nikdo neudělal nic navíc,“ zlobil trenér poražených Eduard Novák, jenž jako druhou příčinu porážky viděl ve dvou údajně neregulérních brankách, které soudce k nelibosti hostů uznal.„Jedna padla nohou a při druhé puk vůbec nepřekročil brankovou čáru. To hodně ovlivnilo výsledek. Nic to ale nemění na tom, že poslední třetinu jsme odhráli špatně.“

Třetí, rozhodující branku dostaly Řisuty v 57. minutě z hole Sirotka. Za Novákova záda dost nečekaně prošla střela od mantinelu. „Celý zápas chytal výborně, tohle ale nešťastně pustil,“ konstatoval Novák.

Už v úterý čeká Řisutské zkouška z nejtěžších. Na zimním stadionu ve Slaném totiž přivítají vedoucí Predátory z České Lípy, kteří v sobotu deklasovali Trutnov 10:1. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Nymburk – Řisuty 3:2 (0:0, 0:2, 3:0). Branky: 44. Krätzer, 48. Tuřínský, 57. Sirotek - 22. Eitler, 28. Scherzl.

26.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Sokol Hostouň - Slovan Velvary 1:2, Divize B, 21. 5. 2017

Zlaté body opuncoval Burant

Oslav sedmdesátého výročí položení základního kamene nové obce Lidice se zúčastnili vzácní hosté.
35

Prezident Miloš Zeman převzal symbolický klíč od obce Lidice

Z policistů se vyklubali dobráci

Kladno – Ciferník sportesteru běžce Bohouše Šroubka ukazoval v cíli 199 km a 700 m. „Udělal jsem si ještě malé kolečko, aby mi tam naskočila dvoustovka," usmíval se borec, jenž si trasu cyklistického Karlovy Vary – Unhošť střihl po svých, a to nonstop v obou směrech! „Když jsem dobíhal, tak jsem v Kyšicích regulérně brečel, že už jsem doma," prozradil.

Ze zamýšlené kávičky bylo zajímavé seznámení

Kladno – Světový den orientačního běhu poprvé zavítal také do Kladna, kde se propagace krásného sportu ujal klub KOB. „Po celém světě ho organizují možná tisíce klubů. Dá se říct, že každý na něm participuje," uvedl instruktor orientačního běhu Pavel Štáfek.