VYBERTE SI REGION

Řisuty venku opět negativně zaperlily

Nymburk/ Hokejisté Řisut měli na ledě soupeře opět výborně rozehrané utkání, které nakonec nedotáhli do vítězného konce.

26.10.2008
Fotogalerie
6 fotografií
Nymburk - Řisuty 3:2

Nymburk - Řisuty 3:2Foto: Michal Bílek

Po duelech v Děčíně a Sokolově se stejným kouskem blýskli v 10. kole II. ligy také v Nymburku, kde ještě na začátku třetí třetiny vedli po trefách Eitlera a Scherzla 2:0. Pak ale domácím povolili tři góly, takže od Labe odjeli po prohře 2:3 s prázdnou kapsou.

„Od poloviny utkání jsme přestali hrát to, co jsme do té doby produkovali a začali předvádět alibistický výkon. Nikdo neudělal nic navíc,“ zlobil trenér poražených Eduard Novák, jenž jako druhou příčinu porážky viděl ve dvou údajně neregulérních brankách, které soudce k nelibosti hostů uznal.„Jedna padla nohou a při druhé puk vůbec nepřekročil brankovou čáru. To hodně ovlivnilo výsledek. Nic to ale nemění na tom, že poslední třetinu jsme odhráli špatně.“

Třetí, rozhodující branku dostaly Řisuty v 57. minutě z hole Sirotka. Za Novákova záda dost nečekaně prošla střela od mantinelu. „Celý zápas chytal výborně, tohle ale nešťastně pustil,“ konstatoval Novák.

Už v úterý čeká Řisutské zkouška z nejtěžších. Na zimním stadionu ve Slaném totiž přivítají vedoucí Predátory z České Lípy, kteří v sobotu deklasovali Trutnov 10:1. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Nymburk – Řisuty 3:2 (0:0, 0:2, 3:0). Branky: 44. Krätzer, 48. Tuřínský, 57. Sirotek - 22. Eitler, 28. Scherzl.

26.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Hýský doufá, že přiletí strašně moc plyšáků

Kladno – V roli jasného favorita půjdou do dnešního extraligového duelu volejbalisté Kladna. Na palubovku Městské sportovní haly (18.00) přijedou k středočeskému derby Benátky nad Jizerou, které sice naposledy porazily ČZU Praha 3:0, přesto se jim už na sklonku první poloviny základní části rozplývá vidina play off.

HLASUJTE, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný - V uplynulém týdnu se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

HLASUJTE, FOTOGALERIE: Vyberte miminko měsíce listopadu.

Kladno, Slaný - Kladenský deník představuje vítěze jednotlivých listopadových týdenních kol v hlasování čtenářů o nej miminka narozená v kladenské a slánské porodnici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.