Na domácím ledě ve Slaném podlehli Jablonci 4:5, a pokud ve čtvrteční odvetě na ledě soka neuspějí, sezona pro ně skončí nečekaně brzy. V opačném případě se bude hrát třetí rozhodující duel opět ve Slaném v sobotu.

Soupeř se ujal vedení už v první minutě šťastnou brankou Svobody, když jeho nahození tečoval za vlastního gólmana Pospíšilaspoluhráč Landa. Domácí navíc inkasovali ještě podruhé a přišli o zraněného Hudíčka (koleno).

Poté už je dotahovali, ale pokaždé, když se přiblížili na rozdíl jediného gólu, přišel rychlý kontr hostů. Téměř šest minut před koncem vykřesal naposledy naději Procházka po hezké souhře s Křepelkou, ale vyrovnávací trefu už domácí nezvládli.

„Mrzí to, ale byť to zní otřepaně, ve čtvrtek nás čeká odveta a končit v polovině února se nám nechce,“ řekl trenér Řisut JanNovotný.

Více se dozvíte v tištěném vydání Kladenského deníku ve středu 16. února 2011.

HC Řisuty – HC Jablonečtí Vlci 4:5 (0:2, 2:1, 2:2). Branky a nahrávky: 28. Scherzl (Landa), 39. Landa (Mádl), 28. Scherzl (Landa), 39. Landa (Mádl), 46. Kraus (Jaroš), 55. Procházka (Křepelka) - 1. Svoboda (Stehno), 15. Kapička (Svoboda), 31. Špak (Stehno), 45. Peřina (Prokeš), 49. Měrtl (Stehno).