Rytíři se museli sklonit před Zubry

Kladno - Neprůstřelnost brankářů hokejových Rytířů se zastavila na čísle 173 minut. Ukončil ji přerovský obránce Ferenc, který s pomocí teče využil první přesilovku utkání a nastartoval do té doby dvanáctý tým prvoligové tabulky k výbornému výkonu. Na konci utkání zářil na světelné tabuli překvapivý stav 4:0.

3.10.2016

Hokejisté Přerova (v modrém) proti Kladnu. Foto: DENÍK/Jan Pořízek

Lídr soutěže teprve podruhé v sezoně odjel z ledu bez bodového zisku.

Kladno kvůli uzavřené dálnici přijelo až hodinu před utkáním a od toho se jeho výkon odvíjel. "Vůbec jsme nehráli, z naší strany tam vůbec nic nebylo," řekl kladenský asistent Jiří Kopecký a dodal, že naopak domácí, pro něž byl duel s lídrem prestižní, hráli v euforii. "Byli o třídu lepší," řekl.

Ještě do první přestávky vypálil tvrdou a přesnou ránu z prostoru mezi kruhy Procházka, už na 3:0 zvýšil v prostřední periodě z dorážky Dvořák. Pod čtvrtou brankou byl podpis Dostálka. Nejlepší střelec první ligy po samostatné akci ještě víc pošramotil procentuální úspěšnost zákroků Hanuljaka, který vévodí sledovaným brankářským statistikám.

V posledním dějství už nejlepší defenziva soutěže nekapitulovala, na druhé straně hosté nepokazili první nulu na kontě kladenského odchovance Horčičky.

Přerov - Kladno 4:0.
Branky: 8. Ferenc, 14. Procházka, 24. Dvořák, 35. Dostálek. Vyloučení: 4:6, využití 1:0. Třetiny: 2:0, 2:0, 0:0.

3.10.2016

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

V Braškově se hrálo a vzpomínalo

Braškov – Oslavy devadesátin braškovského fotbalového klubu se nakonec vydařily, byť počasí nevěstilo nic dobrého. Bouře z pátku na sobotu pomuchlala připravené přístřešky pro hosty, které pořadatelé ve spolupráci s hasiči stihli dát do začátku žákovského turnaje do pořádku.