Beroun - Důl Kladno 4:2. Hosté na berounském ledě dvakrát vedli, co však nezvládli byla poslední třetinu, v níž jim byl velkou překážkou brankář Hrubeš. Domácí hned na jejím začátku vyrovnali, zatímco hosté na skvělého gólmana nevyzráli. Rozhodnutí nakonec přišlo v 56. minutě, kdy Drda přihrál Ksandrovi, který nechytatelnou střelou poslal SKP do vedení. V závěru utkání ještě upravil na 4:2 Brodan.

Branky: Huml, Drda, Ksandr Ja., Brodan - Hyský, Heller. Vyloučení: 4:1, využití 0:1. Třetiny: 1:1, 0:1, 3:0.

Žilina - Žebrák 5:10. Po vyrovnané první třetině spustil Žebrák kanonádu a jen ve druhé dvacetiminutovce vstřelil pět branek. I ve třetím dějství, do kterého vstupoval s vedením 6:3, se diváci dočkali řady gólů. Lépe opět stříleli Žebráčtí, kteří nakonec nadělili soupeři desítku. V dresu vítězů se blýskl Belda, jenž Juhásze v žilinské bráně překonal čtyřikrát.

Branky: Lhotský 2, Mostl 2, Šíma - Belda 4, Jícha 2, Hájek 2, Dorňák, Šustr. Vyloučení: 7:9. Rozhodčí: Řešátko st., Macháček. Třetiny: 1:1, 2:5, 2:4.

1. HC Lány 2 2 0 0 17: 7 4
3. SKP Beroun 2 2 0 0 9: 6 4
2. HC Důl Kladno 3 1 0 2 15:16 2
5. Sp. Žebrák 2 1 0 1 11:14 2
4. Velc Žilina 3 0 0 3 13:22 0

Skupina B: Příbram A - Hořovice 6:3 (2:1, 2:1, 2:1). Branky: Staňo – Lébr, Moch, Sládek. Vyloučení: 9:3, využití: 2:0.
Obecnice - Cerhovice 7:2 (1:2, 3:0, 3:0). Branky: P. Tylich 2, Střeska 2, Srch, Hudeček, Uzel – Bauer, Šmerda. Vyloučení: 9:16, využití: 2:1.

1. Příbram A 3 3 0 0 17:10 6
2. Příbram B 2 1 0 1 9: 8 2
3. Hořovice 2 1 0 1 8: 8 2
4. Obecnice 3 1 0 2 12:13 2
5. Cerhovice 2 0 0 2 5:12 0