VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KLADNO

Úpravy Sítenského údolí začaly tento týden

Kladno – V Kladně začaly tento týden práce na rozšíření parku v Sítenském údolí. Hlavní atrakcí má být zoo s velkými keramickými zvířaty, která připomíná, že v místě bývala skutečná zoologická zahrada.

Pod záminkou rozměnění dvacetikoruny připravila seniorku o tisíc korun

Kladno - Na policejní služebnu v Kladně oznámila seniorka krádež finanční hotovosti, která se stala v ulici Cyrila Boudy v Kladně.

V Unhošti tekly libušínské nervy

Kladensko - Do jarních odvet vstoupila také fotbalová I. B třída.

Padla kosa na kámen, aneb Svinařov šokoval na Novu

Kladno - Vinařice ve III. třídě A deklasovaly Slavoj a po nějaké době se vrátily do čela tabulky. Za dvacet minut to bylo už 4:0. Hattrick se povedl Maříkovi. Hosté hráli po vyloučení půl hodiny v deseti.

Pozdeň už dovršila stovku!

Kladno - Velvarům se ve III. třídě B Neuměřicích herně nedařilo, přesto to stačilo na hladkou výhru, a to ještě Bretšnajdr nedal desítku. Po vyloučení Růněho hrály druhou půli proti deseti.

Lidskou sílu nahradily stroje, studenti naprogramovali robota pro souboj

Kladno - Člověk je tvor od přírody hravý a zvídavý. Na kladenské střední škole proto vsadili na využití oblíbených „hraček" ve výuce. Už tři roky používají mimo jiné i robotické stavebnice.

Kladenské Kino Sokol ožije v sobotu afro-kubánskými rytmy

Kladno - Kino Sokol se v sobotu 1. dubna od 20 hodin roztančí afro-kubánskými rytmy. Poprvé se v Kladně představí světoznámá kubánská tanečnice Doris Martinez a její taneční škola La Clave de Osha za doprovodu DJe Erica Walkera.

Autobusové zastávky v Kladně: jejich stav se zlepšuje

Kladno - Na území Kladna najdete přes dvě stovky autobusových zastávek. Sedmdesát z nich je ve vlastnictví města, další spravuje provozovatel venkovní reklamy Rencar Praha. Některé zastávky ve vlastnictví města ovšem nejsou v příliš dobrém stavu.

Likvidace bioodpadu je zdarma, městům se to vyplatí

Region - Likvidace bioodpadu je zdarma, městům se to vyplatí Středočeši nezůstávají pozadu ve třídění biologického odpadu. Lidé si za poslední roky i díky vstřícným krokům radnic zvykli odpad separovat a mnohým není lhostejné, co hodí do popelnice.

Ve Slaném se srazily dva kamiony a opilý řidič převrátil auto u Klobuk

Kladensko - Úterní, jinak krásný slunečný den, je na Kladensku ve znamení nehod. Po ranní srážce skútru s hasiči u Lidic, kde řidič motocyklu utrpěl vážná poranění nohou, vyjížděli policisté k další řadě karambolů s menšími či vážnějšími následky.

Kladenské divadlo chystá sedmou premiéru sezóny, na programu je Absolvent

Kladno - Divadelní adaptace Terry Johnson podle novely Charlese Webba a filmového scénáře Caldera Willinghama a Bucka Henryho a na základě zvláštní dohody se společností STUDIOCANAL. Původními producenty v Londýně a na Broadwayi byli John Reid & Sacha Brooks.

Dálniční most zbourají, nový postaví do roka

Kladensko - Kladeňáky a Slaňáky čeká na dálnici do Prahy další omezení, některé nájezdy budou na čas uzavřeny. Kromě současného dopravního omezení na silnici D7 ve směru od Slaného na Prahu, kde jsou nyní průběžně u Letiště Václava Havla opravovány jízdní pruhy a tvoří se zde velké kolony aut, čekají řidiče vbrzku ještě i další uzavírky.

Klíšťata útočí: zájem o očkování není velký

Region - Ačkoliv proti klíšťové encefalitidě se lze očkovat, lidé příliš tuto možnost nevyužívají. Mnozí mají především strach z možných vedlejších účinků očkování. I přesto lékaři zaznamenali zvýšený zájem o očkování oproti předešlým rokům.

GRATULUJEME: Přeživší lidická žena slaví 91. narozeniny

Lidice - S neuvěřitelným elánem a jiskrou v oku slaví už od neděle v kruhu svých nejbližších 91. narozeniny Jaroslava Skleničková z Lidic. Žena oplývající láskou a životním optimismem je jednou z posledních žijících pamětnic lidické tragédie z 10. června 1942.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies