VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

31.8.2017

Autokrosař Jaroslav Hošek: Na pláži by bylo lépe

Kladno – Co nejrychleji zapomenout. Tak by mohl zhodnotit další závod mistrovství Evropy v maďarském Nyiradu kladenský autokrosař Jaroslav Hošek.

30.8.2017

OBRAZEM: Závody v Truck trialu hostila černucká pískovna Taum

Černuc - Předposlední závod letošní sezony otevřeného mistrovství České republiky v Truck trialu hostila pískovna Taum v Černuci u Slaného. Prostor, který nedávno podroben velké úpravě, nabídl posádkám zajímavý závod a všem divákům jedinečnou podívanou.

30.8.2017

David a Goliáš se sešli na Kladně

Kladno - Těžko byste hledali větší kontrast. Mezi závodníky Extrifit týmu, powerlifterem Petrem Petrášem a fitneskou Evou Dlabajovou, je váhový rozdíl 120 kg. Oba reprezentanti ČR byli v neděli 27. 8. hlavními protagonisty semináře v kladenském kulturistickém klubu Dream Body Fitness.

30.8.2017

Bitva o titul má pokračování ve Slaném

Slaný - Středeční odpoledne bude patřit ve Slaném šestému závodu plochodrážní extraligy družstev, ve které vrcholí souboj o mistra republiky. První rozjížďka odstartuje v 17.00 hodin. 

28.8.2017

Judisté si užili soustředění v Jesenici

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Soustředění mladých judistů se konalo v Jesenici, přičemž se ho zúčastnily oddíly z Mostu, Buštěhradu i Kladna. Bohatý program, který zahrnoval krom juda také oblíbenou sebeobranu, základy ovládání chladných zbraní, jako jsou nunchaku, hvězdice a vrhací nože, byl letos obohacen také o dril v ovládání krátkých a dlouhých střelných zbraní. 

28.8.2017

Zlaté fanfáry odtroubil Slovák Kašša

Kladno – Byli hodně blízko, ale podobně jako loni hokejbaloví veteráni Kladna na Evropském poháru Masters na vítězný pohár nedosáhli. Odvezl si ho výběr Team Slovakia, jemuž Kladeňáci v novou vonící kladenské aréně u zimního stadionu podlehli ve finále 2:4.

27.8.2017

Satani vyzvou ve finále poháru Mělník

Kladno - Kladenská Městská sportovní hala bude v pondělí svědkem finálového utkání krajské části futsalového Českého poháru. Satani se utkají o trofej s novicem nejvyšší soutěže – Mělníkem. Domácí budou posíleni o Kamila Výborného a pokud to dotáhnou administrativně, tak i Pavla Stejskala, který má na kontě okolo 200 utkání v první lize. Naposledy hrál za Plzeň. 

26.8.2017

Bednář čeká na transfer kartu

Kladensko – Plný tucet fotbalových utkání divize a krajských soutěží se bude hrát o víkendu na Kladensku.

25.8.2017

V depech vládla spokojenost

Kladno – Ve dvou třetinách je evropský šampionát autokrosařů. Na okruhu v Přerově dosáhl na nejlepší výsledek sezony legendární Jaroslav Hošek. 

25.8.2017

Závody v Truck trialu se konají o víkendu v černucké pískovně

Černuc /FOTOGALERIE/ – Soutěžní sezona 2017 otevřeného mistrovství České republiky v Truck trialu bude letos ještě pokračovat dvěma závody. Předposledním letošním soutěžním závodem ožije 26. a 27. srpna pískovna Taum v Černuci u Slaného a poslední se pojede v Jihlavě. Prostor v Černuci byl podroben velké úpravě. Proto i letos bude určitě velice zajímavým pro posádky i diváky.

17.8.2017

Kružík byl rok pryč. Vandr ale považuje za užitečný

Kladno – Dobrý bruslař. Hbitý. Šikovný. A velmi mladý. Kladenskému hokejovému útočníkovi Danielu Kružíkovi je teprve 20 roků a právě si vybojoval smlouvu s Rytíři. Ještě před rokem přitom tenhle odchovanec v kádru koučů Patery a Kaberleho nezůstal a putoval na zkušenou do Slavie.   

16.8.2017

Do Kladna se v pátek chystá veteránská elita Čech i Slovenska

Kladno – Hokejbaloví veteráni nestárnou! Tedy ano, ale aktivně se snaží, aby byl proces stárnutí co nejpomalejší. Jedna z ikon nejen kladenského, ale celého českého hokejbalu, Kladeňák Libor Smetana, připravil na nadcházející dva víkendy hned dvě vrcholné akce.

16.8.2017

Tahoun Přívara bude zároveň trenérem Kanonýrů

Kladno - S novou trenérskou dvojicí jdou do sezony florbalisté Kladna. Po sestupu ze Superligy tým opustili Honzové Zahalka a Buk, na jejich místo vedení klubu dosadilo dva borce, kteří loni ještě hráli za Kanonýry nejvyšší soutěž.

13.8.2017

Skate Punk Jam: mezi muži a chlapci jela jen jediná dívka

Kladno /FOTOGALERIE/ – Po čtvrté závodili jezdci všech kategoriích ve skate parku Kladno při Skate Punk Jam Vol 4. Soutěž je otevřená, takže se mohl přihlásit každý, kdo jezdí na skateboardu.

10.8.2017

Ve čtvrťáku kulturista Ota Birnbaum soutěžit nebude

Kladno - Proč se tak student kladenské obchodní akademie rozhodl? Co si myslí o nových trendech v kulturistice? Vypadají ženy, které cvičí, jako chlapi? A může být čerstvý sedmdesátník Arnold Schwarzenegger inspirací pro současné teenagery? Nejen o tom všem je tento rozhovor.  

8.8.2017

Kam z rozcestí na moravském poli?

Brno /FOTOGALERIE/ – Uběhlo deset let od chvíle, co v brněnské Velké ceně silničních motocyklů usiloval Lukáš Pešek o historicky první české vítězství na novodobém Masarykově okruhu, a dojel třetí. V letošním ročníku, v němž jsme měli zastoupení ve všech kategoriích, skončili naši jezdci hlouběji než jindy v poli poražených. Snad s jednou výjimkou však o zklamání nemluvili. A hlavu už měli plnou nejen dalších závodů, ale především klíčových rozhodnutí.

4.8.2017

Kladeňáci nebudou v Dřevěnici chybět

Kladno - Kdo nehrál v Dřevěnici, není volejbalista. Pod tato slova by se nepochybně podepsala dlouhá řada hráčů, jimž legendární antukový turnaj učaroval.

4.8.2017

Proč kladenští letci nevzali Jana Kostku na soustředění?

Kladno /FOTOGALERIE/ - Aeroklub Kladno uspořádal začátkem července pro své členy soustředění v Hořovicích. Nalétanými výkony si Kladeňáci vylepšili průběžné místo v žebříčku českých aeroklubů. Jenže s sebou nevzali Jana Kostku. 

3.8.2017

Řenč se v Praze vešel do elitní TOP 10

Kladno - Na šest stovek závodníků se ve velkém vedru vydalo vstříc nástrahám Challenge Prague. V kategorii profesionálů si na tratích středního triatlonu, chcete-li polovičního Ironmanu, solidně vedl Tomáš Řenč, jenž se nakonec vešel do elitní společnosti Top 10, kterou uzavíral.

3.8.2017

Kateřina a Petra Rouhovy vystřílely na Evropě zlato

Slaný, Ludvíkovice /FOTOGALERIE/ - Několikanásobná mistryně světa i Evropy ve střelbě na kovové siluety Kateřina Rouhová ze Slaného sbírá ocenění doma i v zahraničí už déle jak dvacet let.

2.8.2017

Krasobruslaři přibírají nové talenty

Kladno – Druhý nejpopulárnější ledový sport na Kladensku, krasobruslení, je na vzestupu. A teď přibírá nové talenty. 

2.8.2017

Kladeňačka Čurillová vicemistryní Evropy v softballu

Kladno - Kladenská softballistka Michaela Čurillová se zúčastnila Mistrovství Evropy do 16 let, které se konalo v Ostravě. Jako dítě začínala dcera bývalého fotbalisty Kladna Zdeňka Čurilly nejdřív v baseballovém týmu mezi klukama, později začala hostovat do pražského klubu Tempo Titans a minulý rok se dostala až na Světovou sérii Junior League do USA.

2.8.2017

Biker Silný české kotlině ostudu neudělal

Slaný - Slánský extrémní biker Milan Silný se opět blýskl zajímavým výkonem. Tentokrát na něj předminulý víkend dosáhl u našich východních sousedů. Na Slovensku se zúčastnil jedného z najťažších miestnych cyklistických MTB pretekov - SPIŠSKÝCH 333 EXTREME.

1.8.2017

Hokejbalisté se těší na novotou vonící arénu, hrát v ní bude nový tým

Kladno - Ohromné změny čekají na hokejbalisty Alpiqu Kladno. Jeden z nejúspěšnějších sportovních oddílů v okrese se těší na právě dokončované zrekonstruované hřiště u zimního stadionu, a zároveň musí před nadcházející sezonou počítat s razantní změnou kádru pro extraligu dospělých.   

1.8.2017

Skokový pohár ve Zduchovicích přinese vysokou kvalitu

Zduchovice - O šesté kolo Českého skokového poháru, které se koná od 3. do 6. srpna ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou, je mezi jezdci velký zájem. Na start Velké ceny se postaví šest desítek dvojic a mezi nimi nebudou chybět například letošní medailisté z MČR.  

1.8.2017

Volejbalisté zahájili přípravu i s Picassem

Kladno - Bez reprezentantů Adama Zajíčka, Vladimíra Sobotky a Američana Matta Westa, jenž se připojí až za týden, zahájili přípravu na novou sezonu extraligoví volejbalisté Kladna.

31.7.2017

Skokan Jan Bílý: Člověk se nesmí nechat výškou pohltit

Hřiměždice /FOTOGALERIE/ - Soupeřit ve skocích do vody bude první srpnový víkend v lomu v Hřiměždicích na Příbramsku evropská i světová závodnická špička. Na otázky Deníku před akcí odpověděl český závodník Jan Bílý, který se již v minulosti umístil na prvním místě mezi českými borci .  

31.7.2017

Skokanská elita se divákům předvede v lomu

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - První srpnový víkend se uskuteční v hřiměždickém lomu na Příbramsku tradiční akce Desperados Highjump 2017. Diváci se na ni sjíždějí nejen z celých středních Čech, ale i odjinud. Soupeřit tu ve skocích do vody bude evropská i světová závodnická špička.  

27.7.2017

Tři stovky cyklistů objedou Česko! Zavítají do Holašovic

Střední Čechy - Prvního srpna dopoledne se v Břevnovském klášteře v Praze rozezní varhany. Převor požehná třem stovkám cyklistů před startem pátého ročníku Metrostav handy cyklo maratonu okolo Česka.

26.7.2017

Nezmar Kotlík si Cyklování hlavně užívá

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Jiří Kotlík, učitel na 2. ZŠ Rakovník, je pamětníkem všech devíti ročníků Rakovnického cyklování a vůbec nebylo výjimkou, když se zúčastnil čtyř závodů během tří dnů. Tentokrát zvolil „pouze“ orientační závod dvojic a cross country, kde v obou závodech obhajoval loňské prvenství. V „orienťáku“ mu obhajoba s kolegou Petrem Špičkou vyšla, v cross country nakonec i kvůli defektu ve druhém kole skončil za stupni vítězů.   

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení