Obrat z kategorie sci-fi, bez přehánění!

Kladno - Druholigové basketbalistky Sokola Kladno konečně dokázaly rostoucí prodat formu. Stalo se tak sice až vzávěru základní části, plný zisk zpalubovek soupeřek ale je cenným vkladem do bojů o5.až 10.místo. Obzvlášť závěr závěr zápasu v hale třetího Mostu vejde do dějin kladenského ženského basketu. Duel v Toužimi měl sice obdobný závěr, ovšem ne tak famózní.

20.2.2008

Ilustrační foto.Foto:

Most– Kladno 70:74. Sokolky dokázaly nemožné. Tři minuty před koncem prohrávaly o15bodů, precizní obranou však začaly získávat míče a 19body vřadě výsledek zvrátily! „To se nám ještě nikdy nepovedlo,“ přiznala trenérka Marie Šedová. Body: Rosenbaumová 17– Müllerová 36, Stůjová 22.

Toužim– Kladno 69:71. Také tentokrát vyšel Sokolu závěr zápasu, když poslední minuty vyhrál poměrem9:1! Body: Novotná 22– Müllerová 20, Stůjová 17, Ceilingerová 15.

Krimimix: Zloději kradli oblečení, nářadí i toaletu

Jak se žena do vody dostala, policie vyšetřuje. Více napoví nařízená pitva.
3

V Kladně byla nalezena ve vodní nádrži utonulá žena

Z Romana Přikryla je opět Rytíř

Kladno – Dobrá zpráva pro fanoušky hokejových Rytířů.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Oprava hrdlívské mateřinky spěje do finále

Hrdlív /FOTOGALERIE/ - Již před dvěma roky začala obec Hrdlív coby zřizovatel místní školky plánovat velkou rekonstrukci budovy a jejího technického zařízení. Školka byla totiž postavena svépomocí v roce 1977 a z tohoto data je zřejmé, že za tak dlouhou dobu fungování nebude moci poskytnout dětem podmínky, jaké by si zasloužily.

V Braškově se hrálo a vzpomínalo

Braškov – Oslavy devadesátin braškovského fotbalového klubu se nakonec vydařily, byť počasí nevěstilo nic dobrého. Bouře z pátku na sobotu pomuchlala připravené přístřešky pro hosty, které pořadatelé ve spolupráci s hasiči stihli dát do začátku žákovského turnaje do pořádku.