Kovo Praha - Jungle Fever 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) a 2:3 pp (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

Jungle mohli Kovo překvapit už v prvním duelu, v něm ale nedávali šance a podlehli 1:3. V řadách soupeře řádil sparťanský hokejista František Ptáček. za kovo hraje už roky, teď dal gól a na zbylé přihrál. Hosté se trefil až 40 vteřin před koncem, když Vašek dopíchl za záda Vorla pokus Fišera. Na zvrat bylo pozdě.

Co se nepovedlo v sobotu, v neděli Kladeňáci odčinili. I je posílila jedna ´hokejka´– Miloslav Hořava, a také se stal hrdinou duelu. Dal gól, na další přihrál Fišerovi, ale stačilo to jen na stav 2:2. V prodloužení navíc sudí hosty vyloučil, Ibla to vytočilo a dostal sedmý osobní trest v sezoně, jenže v oslabení zabojoval Vašek a další hokejista Diviš vysunul Kopřivu, který švihem z první překonal někdejšího reprezentanta Vorla – 2:3!

"Miloslav Hořava sehrál vynikající zápas a stal se jedním z klíčových hráčů čtvrtfinále číslo dvě. Musím každého hráče Jungle pochválit za nezměrnou vůli po úspěchu a maximální hře pro tým," radoval se kouč Jungle Jaroslav Homola.

Jungle: Jirotka (druhý zápas Fajt) - Pospíšil A., Ibl- Kozák, Růžička, Borkovec, Vašek, Ježek - Hořava, Diviš, Fišer, Kubr, Pospíšil M. - Náprstek, Kopřiva, Anis. V prvním duelu hrál ještě Petrášek, jenže po faulu dostal 5+DKU a navíc se při zákroku zranil.

KERT Park Praha - KEB Kladno B 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) a 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

KEB B nastoupil pouze v deseti a od první minuty úvodního duelu byl pod velkým tlakem. Brzy prohrával 0:2, po dvou třetinách 0:6, pak už se skóre neměnilo. Druhý zápas byl ale o něčem jiném. Hosté zabrali, Klapka je dostal v oslabení do vedení, ale ve druhé třetině KERT otočil dvěma ranami od modré. Smůla byla, že druhá přišla 15 vteřin před sirénou. Pražané navíc skvěle začali třetí třetinu a nakonec vyhráli 5:1. „Doma je ale aspoň jednou porazit chceme,“ hlásí kapitán David Adamovský.