Kladno bylo v duelu s Kadaní obrovským favoritem a přes rozpačitý začátek se své role zhostilo na výbornou.

Domácí začali velice aktivně, hosté však v úvodních pěti minutách několikrát zahrozili z rychlých brejků. Kladno si první obrovskou příležitost vypracovalo až v 6. minutě Hlava však po Fujdiarově centru mířil pouze do tyče.

Skóre tak otevřeli hosté, kteří si do branky dopravili střílený centr. SK vlila vedoucí branka další energii. Müller zvýšil na rozdíl dvou gólů a domácí exhibice pokračovala i nadále – tentokrát míč uklidil do sítě Studený.

V úvodu druhého poločasu se překvapivě prosadili hosté – 1:3. To bylo však z jejich strany na dlouho vše. Převaha vítězů byla drtivá a góly v brance Severočechů přibývaly jedna radost. Hosté až minutu před koncem korigovali na 7:2.

Poslední slovo ale měli vítězové, když se svou typickou tvrdou střelou z dálky potřetí prosadil kapitán Müller.

Čechie povzbuzená premiérovou výhrou v Kadani začala se stejně sestupem ohroženou Příbramí aktivně. Měla dost šancí, avšak byla to ona, kdo v první půli musel dvakrát mazat jednobrankové manko (Abrhám, Chaloupka). Dvě minuty před pauzou Průcha konečně dostal Slánské do vedení, které po chvíli zvýšil lobem hrající trenér Chadima.

V úvodu druhé půle se blýskl hostující gólman při úniku Zelenky a tvrdé ráně Chaloupky. Nedáš, dostaneš platilo i zde. Po chybné rozehrávce snížil na 4:3 Hauslaitner.

Čechisté museli přidat. Ve 26. minutě zvonila již potřetí tyč příbramské svatyně a pět minut na to hosty definitivně dorazil Kozák. O minutu později se další tvrdou střelou prosadil Průcha.

V závěru domácí trochu zvolnili, čehož hosté využili ke kosmetické úpravě skóre.