Určitě k největšímu překvapení došlo v Brandýsku, kde domácí FC si dokázal poradit před utkáním ještě s vedoucím celkem divizní tabulky rezervou Olympiku. Mladý mělnický celek ale začal velmi dobře, když během úvodních třech minut se dokázal střelecky dvakrát prosadit. Domácí Brandýsek to ale nepoložilo. Byl to právě on, kdo začal tahat za delší konec. Nejdříve předvedl sérii nastřelených tyčí, později se začal i díky svému nejlepšímu hráči Vaňkovi prosazovat brankově. Brandýsek si tak připsal důležité tři body v boji o záchranu.

Jeden ze dvou severočeskýc celků ve středočeské divizi - Dalmach Turnov svého soupeře Celtic Kladno doslova smetl z palubovky. Stalo se tak především v prvním dějství, které vyhrál rozdílem sedmi branek. Ve druhé části hry již domácí v tempu polevili, čehož hosté využili alespoň ke vstřelení čestného zásahu.

To slánská Čechie se proti mladé rezervě boleslavského Selpu rozjížděla pomalu. Ale nakonec se také dokázala prosadit. Mladíci v dresu hostí však podali skvělé individuální výkony, horší to již bylo s týmovou spoluprací. Přesto si tak vysokou porážku nezasloužili.

Body nutné pro záchranu nezachránila ústecká Výšina, která doma s Třebusicemi pouze remizovala. Hosté sehráli velice nešťastné utkání. Ve 30. minutě vedli rozdílem dvou branek, pak však domácí skóre otočili ve svůj prospěch. Drama v závěru pokračovalo, když si vedení vystříleli opět hosté, ovšem dvě minuty před závěrečným hvizdem vybojovali domácí remízu. Souboj o sestup tak bude ještě velice zajímavý.

Výsledky 15. kola divize: FC Brandýsek – SK Olympik Mělník B 4:2 (1:2), RSC Čechie Slaný – Selp Mladá Boleslav B 9:1 (3:0), CSKA Výšina – PK Třebusice 5:5 (1:2), Turnov – AFC Celtic Kladno 9:1 (7:0).

1. Turnov 11 9 0 2  76:43  27
2. Olympik ME B 14 8 2 4  98:71  26
3. Čechie Slaný 13 8 2 3  89:67  26
4. Atl. Rakovník 12 7 1 4  77:64  22
5. Selp Ml. Bol. B 13 7 1 5  60:53  22
6. Třebusice 13 4 1 8  67:85  13
7. Celtic Kladno 12 4 1 7  63:82  13
8. Česká Lípa 11 4 0 7  56:81  12