Oba celky sehrály utkání ve vysokém tempu, nechyběly dramatické zvraty. Do vedení šli hned v první minutě domácí, pak se však prosadili hosté. Ti přišli o vedení v 10. minutě, kdy vyrovnával Volf, Slánští si pak vytvořili dvoubrankový náskok. Kdo myslel, že rozhodující, hodně se spletl. Třebusice ještě do přestávky snížily, ve druhém poločase pak dokázaly vyrovnat.

Domácí borci se sice snažili, jistota v zakončení jim však chyběla. Ne tak neúnavnému Střelovi, který ve 38. minutě rozhodl o importu tří bodů do Třebusic.

Nezaváhal vedoucí celek tabulky, Ebárna Kladno si snadno poradila s hostujícími Démony Č. Lípa. Ti i přes vysokou porážku podali sympatický výkon, na rozdíl od domácích se jim však nedařilo střelecky.

Největší pronásledovatel lídra – FC 83 Příbram, zklamal ve Slaném, kde vysoko podlehl torzu domácích vojáků. Za ně nastoupili především hráči rezervního celku, překvapivě to však na druhý tým tabulky stačilo. Ani ten nepřicestoval v ideálním složení, přesto se od hostí očekával kvalitnější výkon.

Na důležité vítězství dosáhl Brandýsek, který přehrál domácí Betis Kadaň. Hosté si vytvořili rozhodující náskok již v prvním poločase, ve druhém pak i přes velký nápor domácích důležité vítězství uhájili. Pomalu se zvedá děčínský Bílý balet, který tentokrát vysoko přehrál hostující Celtic Kladno. Kladenští borci sehráli vyrovnanou partii s domácími pouze v prvním poločase, ve druhém již byli viditelně horší.

Po rozpačitém začátku soutěže se rozehráli borci mladoboleslavského Malibu, tentokrát si v okresním derby poradili s rezervou Olympiku Mělník a posunuli se již na pátou příčku.

VÝSLEDKY A TABULKA PO 10. KOLE DIVIZE A

Betis Kadaň – FC Brandýsek 2:4 (0:3), Bílý Balet Děčín – Celtic Kladno 10:4 (3:2), Ebárna Kladno – Démoni Č. Lípa 12:1 (3:0), Olymp. Mělník B – Malibu Ml. Boleslav 3:6 (1:3), MCE Slaný – PK Třebusice 5:6 (5:4), 1. DFK Slaný – FC 83 Příbram 15:3 (7:2)

1. Ebárna Kladno 10 8 2 0 83: 44 26
2. FC 83 Příbram 10 6 2 2 69: 67 20
3. MCE Slaný 10 6 0 4 67: 50 18
4. PK Třebusice 10 5 1 4 66: 58 16
5. Malibu M.Boleslav 10 5 1 4 56: 60 16
6. 1.DFK Slaný 10 5 0 5 76: 72 15
7. Celtic Kladno 10 4 1 5 65: 63 13
8. FC Brandýsek 10 4 1 5 47: 54 13