Kladenští nastoupili v asi nejoptimálnější sestavě současnosti, včetně zkušených Veselého a Vincence, přesto to neměli v prvním poločase s libereckým soupeřem vůbec jednoduché. Měli sice mírnou převahu, vytvořili si i několik příležitostí, ale hosté hrozili z rychlých brejků. Přes snahu na obou stranách skončil první poločas bez branek.

Zlepšený výkon domácích pak přinesl první zásahy v síti hostů až v úvodu druhé části hry. Hosté sice kontrovali, na důležité výhře Kladna však již nic nezměnili.

SK Kladno – Alfa Liberec 3:1 (0:0). Branky: Veselý, Vincenc, Vašák – Hašek. Rozhodčí: Houdek, Svatík.

Slánští přicestovali k utkání se zkušenými domácími s kádrem, kde bylo nejstaršímu hráči dvacet jedna let, ostatní se věkem pohybovali mezi šestnácti a devatenácti. Domácí se pak představili pouze v torzu týmu, když na lavičce seděli dva hráči na střídání. Čechisté tak měli šanci na zisk dobrého výsledku, ta však již v úvodní minutě vzala za své. Hafenrichter ztratil na své půli míč, domácí Mrha pak neměl problém ve druhé lize debutujícího brankáře Zeleného prostřelit. Ve 4. se k odraženému míči dostal domácí Šimáček a bylo to o dva góly. Slaňáci kontrovali okamžitě – Urban však mířil pouze do břevna. V 8. přišla další chyba v rozehrávce hostí, tentokrát se ovšem Zelený předvedl v nejlepším světle.

První velkou příležitost ve druhém poločase měl hned v jeho úvodu hostující Zíma, jeho střelu ukopl domácí hráč z branky na roh a po jeho rozehrávce se trefil Urban podruhé do břevna. Ve 25. se tak prosadil Arsenal po dlouhém centru střílel přesně Kilián.

Ve 30. inkasovali hosté počtvrté po sérii chyb a až za tohoto stavu se prosadili střelecky. Ve 33. se konečně trefil Urban, dvě minuty před koncem Zelenka.

Arsenal Benešov – RSC Čechie Slaný 4:2 (2:0). Branky: Mrha, Šimáček, Kilián, Burian – Urban, Zelenka. Rozhodčí: Ježek, Pražák.