Souboj nováčků ovládl Hrasl

Kladensko -I čtvrtá nejvyšší futsalová soutěž nabídla kvalitní podívanou. Ve svém premiérovém utkání ve středočeském krajském přeboru se mohl z výhry radovat domácí Hrasl Slaný. Ten se po opatrném začátku proti benešovským Tenisákům dostal do dvoubrankového vedení, to však dokázali v úvodu druhého poločasu hostující borci rychle smazat.

15.10.2009

Ilustrační foto.Foto:

Domácím pak pomohly dva pokutové kopy, trefy zkušeného Josefa Průchy z nich v podstatě rozhodly o zisku tří bodů.

Naopak se nedařilo dalšímu slánskému celku – Fobozu. Ten vstoupil do utkání s hostující Veltěží jako velký favorit, po úvodní brance domácích se však situace na palubovce dokonale obrátila. Hostující borci byli mnohem lepší než nepřesní domácí, kteří mohli po první půli prohrávat mnohem vyšším, než tříbrankovým rozdílem. Ve druhém poločase Slánští přece jen přidali, snížili na rozdíl jediné branky, na remízu však nedosáhli.

Stejně jako první celek v divizi, i rezerva Třebusic sehrála s domácím Rohožníkem vyrovnanou partii. Také zde rozhodovaly především individuální chyby hostů. Další duel skončily jednoznačnými vítězstvími domácích mužstev. Rakovničtí Kings nastříleli nečekaných šestnáct branek nováčkům z Jika Kralupy n Vl., naopak druhý kralupský celek AFC opět nečekaně vysoko porazil druhý rakovnický tým, ještě vloni divizní Atlantic. V posledním střetnutí se z vysokého vítězství radovaly Hořovice, poraženými jsou borci Atmosu Bělá p.B.

Výsledky: FC Kings Rakovník – Jiko Kralupy n/Vl 16:4 (7:2), Foboz Slaný – SC Veltěž 6:7 (1:4), Rohožník Praha 21 – PK Třebusice B 8:5 (4:4), OTH Hořovice – Atmos FK Bělá p/B 8:3 (2:2), Hrasl Slaný – Tenisáci Benešov 8:3 (2:0), AFC Kralupy n/Vl – Atlantik Rakovník 8:4 (5:3).

Pavel NEPIL

15.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Muž přistihl zloděje při krádeži. Policie díky tomu výtečníka hned dopadla

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře.

Středočeské památky jsou připraveny, někde je dražší vstupné

Netradiční vlak zahajuje svou čtvrtou sezonu

Kladensko - Již do své čtvrté sezony vyjede v sobotu oblíbený Cyklohráček. Tento rodinný výletní vlak bude každou sobotu, neděli a také o svátcích projíždět trať z Prahy kolem Okoře až do Slaného.

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly

Praha 23. března (ČTK) - Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v uplynulém týdnu mírně klesly. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 stojí průměrně 31,23 koruny, což je o 12 haléřů méně než před týdnem.

Kluby turistů nutně potřebují mladou krev

Střední Čechy - „To se dáte po červené a pak se napojíte na žlutou." Připomíná vám to přípravu na turistický výšlap? Je to tak. Se začátkem jara je možné zahlédnout členy Klubu českých turistů (KČT), značkařů turistických cest, jak obnovují nebo doplňují značení na sloupech, stromech či dopravních značkách.

Návštěvníci vodáren se stali hledači pokladů

Kladno - Na patnáct set zájemců navštívilo, i přes nepříznivé počasí, včerejší Den otevřených dveří Středočeských vodáren, který se konal na Světový den vody.