Souboj nováčků ovládl Hrasl

Kladensko -I čtvrtá nejvyšší futsalová soutěž nabídla kvalitní podívanou. Ve svém premiérovém utkání ve středočeském krajském přeboru se mohl z výhry radovat domácí Hrasl Slaný. Ten se po opatrném začátku proti benešovským Tenisákům dostal do dvoubrankového vedení, to však dokázali v úvodu druhého poločasu hostující borci rychle smazat.

15.10.2009

Ilustrační foto.Foto:

Domácím pak pomohly dva pokutové kopy, trefy zkušeného Josefa Průchy z nich v podstatě rozhodly o zisku tří bodů.

Naopak se nedařilo dalšímu slánskému celku – Fobozu. Ten vstoupil do utkání s hostující Veltěží jako velký favorit, po úvodní brance domácích se však situace na palubovce dokonale obrátila. Hostující borci byli mnohem lepší než nepřesní domácí, kteří mohli po první půli prohrávat mnohem vyšším, než tříbrankovým rozdílem. Ve druhém poločase Slánští přece jen přidali, snížili na rozdíl jediné branky, na remízu však nedosáhli.

Stejně jako první celek v divizi, i rezerva Třebusic sehrála s domácím Rohožníkem vyrovnanou partii. Také zde rozhodovaly především individuální chyby hostů. Další duel skončily jednoznačnými vítězstvími domácích mužstev. Rakovničtí Kings nastříleli nečekaných šestnáct branek nováčkům z Jika Kralupy n Vl., naopak druhý kralupský celek AFC opět nečekaně vysoko porazil druhý rakovnický tým, ještě vloni divizní Atlantic. V posledním střetnutí se z vysokého vítězství radovaly Hořovice, poraženými jsou borci Atmosu Bělá p.B.

Výsledky: FC Kings Rakovník – Jiko Kralupy n/Vl 16:4 (7:2), Foboz Slaný – SC Veltěž 6:7 (1:4), Rohožník Praha 21 – PK Třebusice B 8:5 (4:4), OTH Hořovice – Atmos FK Bělá p/B 8:3 (2:2), Hrasl Slaný – Tenisáci Benešov 8:3 (2:0), AFC Kralupy n/Vl – Atlantik Rakovník 8:4 (5:3).

Pavel NEPIL

15.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Páteční nehodu u Přítočna
4

Před nájezdem na dálnici se u Kladna srazila dvě auta

Trenér Sparty, exkladeňák  Miloslav Hořava // HC Vagnerplast Kladno - HC Sparta Praha 2:4, O2  ELH 2010/11, hráno 16.1.2011

Rytíři si podrželi Strnada, Hořavu zatím nepotvrdili

Podraný se vrátí až na závěrečné kolo

Praha – Na celkem sedm zápasů nepodmíněně vyšlo fotbalisty Lhoty dvojnásobné vyloučení během druhého poločasu minulého utkání středočeského přeboru s Berounem (1:2 np).

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Střední Čechy – Dohromady mají na kontě přes tři stovky ligových gólů. Jeden střílel za Spartu, druhý za Slavii. Na vojně v Chebu, později v Kaiserslauternu a Voticích se jejich kariéry přímo proťaly. V sobotu (začátek ve 14.30) se ale znovu postaví proti sobě. Horst Siegl povede v rámci projektu Dneska první liga! jako patron fotbalisty domácích Zdic, Pavel Kuka hosty z Komárova. Oba se na Berounsko velmi těší.