DFK ztratil kontakt s lídrem

Kladensko -Po první polovině třetí nejvyšší futsalové soutěže – divize, je nejlepším celkem okresu Kladno 1. DFK Slaný, který si udržel druhou pozici. A to i přesto, že v posledním kole vojáci hladce podlehli v okleštěné sestavě v Liberci místní Alfě. Zlom přišel v rozmezí 27. a 28. minuty, kdy se domácí třikrát trefili.

24.12.2008

Ilustrační foto.Foto:

Suverén soutěže – Balticflora Teplice získal tři body po výhře v Kadani. Velkým překvapením je vysoká porážka třetí Příbrami na palubovce Brandýsku. Domácí borci poté, co v minulém kole propadli v Kolíně, nyní naopak předvedli nejlepší výkon v dosavadním průběhu divize. Domácí se vítězstvím posunuli do klidného středu tabulky.

Sem zamířili i třebusičtí futsalisté, kteří si v domácím prostředí poradili s lepšícím se Kolínem. Utkání připomínalo přetahovanou, šťastnější pak byli domácí. Cenné vítězství na půdě nevyzpytatelné České Lípy vybojovala Ebárna, i ta rozhodla o svém vítězství ve druhém poločase.

Výsledky: Česká Lípa – Ebárna Kladno 3:6 (2:3), Brandýsek – Příbram 9:3 (5:2), Třebusice – Kolín 11:7 (4:2), Rakovník – Děčín 7:4 (4:3), Kadaň – Teplice 3:7 (1:5), Liberec – 1. DFK Slaný 12:5 (3:2).

24.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

V sobotu se ve stochovském Bikers baru Vodárna se uskutečnil  XIII. ročník hudebního Vodárnafestu. Na pódiu se představily tvrdé rockové a punkové kapely.
25

OBRAZEM: Na vodárně zněla tvrdá muzika

Příjemné setkání pod širým nebem se uskutečnilo v Unhošti na sádkách.
30

Den na rybářské baště v Unhošti se vydařil

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Gólman Slaného Michal Sedlák se nudil

Slaný - Fotbalisté Slaného po těsné porážce v úvodním utkání nového ročníku krajského přeboru v Horkách vstřelili první branku v sezoně v 5. minutě zápasu se Semicemi, kdy proměnil pokutový kop kapitán Galbavý. Jeho tým nakonec vyhrál lehce 4:0.

V Líském měli mimořádné volby

Líský - Mimořádně šli o víkendu k volbám obyvatelé obce Líský na Kladensku. Vesnice s 89 obyvateli musela znovu sestavit kandidátku. Nikoli proto, že by se zde mezi sebou zastupitelé nedokázali domluvit, ale kvůli tomu, že jeden zastupitel předčasně zemřel.

Velvary: nejde to, dře to

Kladno - Velvarští fotbalisté mají po dvou kolech divize na kontě pouze bod. V sobotu prohráli v Souši. Tým kouče Petra Johany vyhrál 3:0.