V barvách Třebusic se po několika letech představil i jejich slavný odchovanec Hafenrichter, který obléká dres prvoligových Teplic. Ani ten však na nadšenou kolektivní hru MCE nestačil.

Ve druhém utkání slánští futsalisté dvakrát vedli o dvě branky. Naposledy strhl vedení na jejich stranu Zíma, Slavoj však díky přesné střele Gažiho o dvě minuty později dosáhl na zaslouženou remízu.

Před utkáním Slavoje s MCE byly postupové karty rozdány jasně, zatímco domácím stačil bod, hosté museli vyhrát. V nervózním utkání se také ujali rychle vedení, měli i další příležitosti, ty však nevyužili. A tak přišel trest, když domácí do přestávky stav zvrátili. Třebusičtí ve druhé části tlačili, z šancí však dokázali jen vyrovnat.

Ve skupině B 1. DFK Slaný opět nedokázal dát dohromady svůj nejlepší celek. Naopak Union dal dokupy to nejlepší. Pouze zraněný Hejduk přihlížel a musel být spokojen, neboť ve vyrovnaném utkání byl produktivnější jeho celek.

Druhé utkání mezi Unionem a Omaskem bylo okořeněno deseti góly. Kladenští v závěru vedli o dvě branky, o cenný bod nakonec Kladenské připravil v poslední minutě M. Kučera.

Omasku stačil k postupu bod. Jenže dál chtěl jít i 1. DFK, který nic neponechal náhodě. Vedoucí branku zaznamenal Vyhnánek již ve 4. minutě, do pauzy pak přidali vojáci ještě dvě. Přes mírnou převahu ve druhé části se Omask s turnajemloučí.

Čtvrtfinále A: Třebusice - MCE 1:3 (0:3, Šerák R. – Zíma, Volf, Hrdlička), MCE - Slavoj 4:4 (2:1, Drbal M., Volf, Snovický, Zíma – Pečonka 2, Vlk, Gaži), Slavoj - Třebusice 3:3 (3:2, Pečonka 2, Peroutka – Červenka, Střela, Cába).

Čtvrtfinále B: 1. DFK - Union 1:3 (0:0, Tauš – Kučera M., Gil, Cimrman), Union - Omask Kovo 5:5 (3:4, Jalaghonia 2, Cimrman, Gil, Kučera M. – Machač J., Šona, Mestek, Vančata, vlastní), Omask Kovo - 1. DFK 0:3 (0:3, Vyhnánek, Švásta, Kratochvíl).