Hostům ze Slaného vyšel až nad očekávání první poločas, kdy se ubránili sprše střel domácích, naopak sami z minima vytěžili maximum, a tak šli do kabin se čtyřbrankovým vedením. Už bez vyloučeného Kuhna, který obdržel ČK již v 6. minutě. Vysoké vedení hosty viditelně uspokojilo, a tak to byli domácí, kteří v úvodu druhé půle tahali za delší konec. Během šesti minut vstřelili čtyři branky a bylo vyrovnáno. Skóre se pak přelévalo jako na houpačce. Ve 33. min. vedli o jednu branku hosté, o dvě minuty později se z vedení radovali domácí. A drama stále nekončilo. Vojáci dokázali ve 37. minutě vyrovnat a o minutu později šli opět do vedení po Křečkově trefě. Pečeť cenným bodům dal v poslední minutě devátým zásahem hostující Tauš.

Na druhé místo se tak vyšplhal Hotel Kladno, který po slabším prvním poločase nedal ve druhé části Rohožníku šanci.

7. kolo: Hotel Kladno – Rohožník 21 8:2 (3:2), Malibu Ml. Boleslav – 1. DFK Slaný 7:9 (0:4), Stochov – Kralupy 0:2 (0:1), Katusice – Příbram 9:7 (3:0), Alpina Sklaný – Foboz Slaný 4:5 (2:3).