Mistr jako noc a den, jednou propadák, podruhé sláva

Kladno – Třetí vítězství si připsali do extraligové tabulky hokejbalisté Alpiqu Kladno. Nevytěžili ho však na hřišti nováčka z Jindřichova Hradce, kde podlehli po nájezdech, nýbrž na stadionu Vlašimi, jež si dává ty nejvyšší cíle. Zisk čtyř bodů je posunul na první příčku.

18.9.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Veverka

U rybníka Vajgar se obhájce titulu ani jednou nedostal do vedení a po dvou třetinách prohrával hrozivým rozdílem tří branek.

V závěrečném dějství však díky střelecky disponovanému Hnízdilovi (hattrick) dokázal minutu a půl před koncem utkání vyrovnat na 4:4. Nájezdy pak rozhodl domácí kapitán Landkammer.

„Na hřišti jsme vůbec neexistovali. Bylo to jasné podcenění soupeře, který nám ten bod daroval. Čtyřikrát jsme vystřelil a dali z toho čtyři góly,“ nebral si servítky trenér Drahomír Kadlec.

Opačné pocity měl po nedělním utkání ve Vlašimi Kladenští tam ale inkasovali už po patnácti vteřinách. To však bylo naposledy, co měli domácí navrch.

Hnízdil svým čtvrtým víkendovým gólem převrátil misky vah na kladenskou stranu. Šindelář sice ještě vyrovnal, ale i tentokrát patřil závěr úřadujícímu mistru. Vítězný gól zaznamenal Koubek.

18.9.2011

Krimimix: Rozbitá výloha, vykradené auto i opilá cyklistka

Trenér kladenské U19 Brabec má ze sezony obavy

Bezohledný řidič ohrožoval lidi, policie proto žádá o spolupráci

Kladno – Kladenští policisté žádají občany o spolupráci. Hledají poškozené lidi, které dvavatřicetiletý muž ohrozil svou nebezpečnou a riskantní jízdou v ulicích Kladna.

Máte vážně nemocné příbuzné? Dostanete až tři měsíce placeného volna

Lidé dostanou možnost čerpat až tříměsíční placené ošetřovatelské volno na péči o vážně nemocné příbuzné. Senát dnes schválil vládní novelu o nemocenském pojištění, která volno uzákoní.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Tahoun Přívara bude zároveň trenérem Kanonýrů

Kladno - S novou trenérskou dvojicí jdou do sezony florbalisté Kladna. Po sestupu ze Superligy tým opustili Honzové Zahalka a Buk, na jejich místo vedení klubu dosadilo dva borce, kteří loni ještě hráli za Kanonýry nejvyšší soutěž.