KEB v boji o play–off prohospodařil duel s Hradcem. V polovině utkání vedl 4:1, nakonec to ale byl on, kdo horkotěžko vyrovnával na 5:5. „Odevzdali jsme body, hráči si už mysleli, že to půjde samo,“ povzdechl si trenér Kladna Drahomír Kadlec, jehož tým propadl v nájezdech, nedal ani jeden. Včera porazila Kladenské nedisciplinovanost v první části „Dostali jsme tři góly v oslabení,“ hořekoval Kadlec. KEB v poslední zabral, snížil na 3:5, ale chytře hrající rival výhru uhájil. „Byl by zázrak, kdyby se nám to podařilo otočit. Jedna třetina na výhru nestačí,“ dodal kouč.

KEB Kladno – Hradec Králové 5:6 sn (2:0, 2:3, 1:2). Branky: 5., 16. Příhoda, 13. Trčka, 23. Tvarůžek, 44. Topolánek – 23. Chmel, 26. Hora, 26. Novák, 37. Bačovský 40. Urban, nájezd Tesař. Vyloučení: 7:4, využití 0:1.

KEB Kladno – Letohrad 3:5 (1:4, 0:1, 2:0). Branky: 11. Honický, 31. Ogurčák, 38. Topolánek – 5., 27. Večerník, 7. Košťál, 12. Hodovník, 13. Nutil. Vyloučení: 7:7, využití 2:3.

Gladiátoři proti Letohradu nezvládli závěr. O těsný náskok a čisté konto přišli 12 vteřin před koncem! „Dostali jsem smolný gól a v nájezdech podal super výkon brankář Vimer,“ uvedl kapitán vítězů Jan Střeska. Hosté neproměnili ani jeden, domácím tak stačila trefa Sikory. V souboji s Hradcem si mistr vedení vzít nenechal, v nástupu do třetí třetiny dal Zemanem v přesilovce druhý gól a ze stejné parkety opět v početní výhodě určil skóre Loskot. „Kdyby jsme víc stříleli, mohli bychom mít víc bodů,“ poznamenal k jaru Střeska. Ve zbytku utkání lídr soupeři nic nedovolil a Barát se tak mohl radovat z první vychytané nuly. „Dobře jsme bránili,“ pochvaloval si kapitán vítězů a kvitoval zlepšený výkon týmu.

Habešovna Glad´s – Letohrad 2:1 sn (1:0, 0:0, 0:1). Branky: 3. Váša, nájezd Sikora – 45. Nutil. Vyloučení: 4:3.

Habešovna Glad´s – Hradec Králové 3:0
(1:0, 0:0, 2:0). Branky: 5., 36. Loskot, 31. Zeman. Vyloučení: 6:7, využití 2:0.