Do utkání výtečné úrovně vstoupili lépe domácí, když ve 4. minutě Tvrzník prostřelil Přikryla. Poté se hrálo ve skvělém tempu nahoru, dolů. Velké šance byly k vidění na obou stranách, brankáři se ale překonávali. Vyrovnání přinesla až 11. minuta, kdy se kladenský Petrák protáhl mezi třemi domácími hráči a zavěsil.

V úvodu druhé čtvrtinydomácí dvakrát udeřili.Kladno ale už mohlo posatvit Plekance,jenž v závěru čtvrtiny v přesilovce střelou z první snížil na 3:2.

Ve třetí části se s góly roztrhl pytel. Medvědi během dvou minut odskočili na tříbrankový rozdíl a hosté během následných dvou minut po střelách Plekance a Petráka snížili na 5:4. Dvougólové vedení pak vrátil domácímPour. Ve 33. minutěale Čert Plekanec nedal penaltu. Ažv čase 31.15 dotlačil puk do branky Kalla - 6:5.

I v závěrečné části pokračovala kanonáda. Na trefu Šinágla odpověděli Kladenští přeilovkovým gólem Diviše a na 7:7 poté vyrovnal Toman. medvědi však v závěru opět utekli na dva góly.Definitivní podobu dal výsledkuse závěrečnou sirénouDiviš.

Beroun - Kladno 9:8 (1:1, 2:1, 3:3, 3:3).
Branky: 4., 15. Tvrzník, 18., 37. Šinágl, 25., 47. Kala, 26. Besser, 30. Pour, 45. Würtherle - 11., 28. Petrák, 23., 27. Plekanec, 36. Kalla, 42., 48. Diviš, 44. Toman. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:2.
Beroun: Frolík - Tvrzník, Kala, Würtherle, Malý, Šinágl, Novotný, Pour, Besser, Vondrák, Snopek.
Kladno: Přikryl - Toman, Kameš, Jiřík, Petrák, Tenkrát, Plekanec, Kalla, Diviš, Plichta, Vyskočil, Bláha, Stieler.