Divize A

Pražský Wizards pokračoval ve vítězném tažení také proti Dobřichovicím, jež odzbrojil rychlými góly hned ze začátku. Liberecký Zlej se(n) přivezl všechny body ze hřiště Čechie. Domácí tentokrát nehráli v optimální sestavě, hosté je zaskočili raketovým nástupem a po šesti minutách vedli čtyřbrankovým rozdílem. Slánští v dalším průběhu hru vyrovnali, kvalitní celek hostí si ale svou druhou výhru zkušeně pohlídal.

Prozatímní dominanci nováčků potvrdil i Baník. Další řádění chomutovského celku na domácí palubovce odnesl po změně stran kanonádou ústecký Relax. Jeho celková bilance v utkání se zastavila na šestnácti inkasovaných gólech.

Brandýsek vyhrál nejtěsnějším rozdílem na palubovce Legie. Vychýlená domácí muška hostům umožnila otočit výsledek dvěma rychlými kontry v jediné minutě. Hrasl si proti kolínskému SKP zajistil první domácí výhru lepší střeleckou produktivitou ve druhé části hry. Hosty, kteří venku zatím nebodovali, může mrzet neproměnění dvou desetimetrových kopů v prvním poločase.

Doma neporažené Třebusice rozdrtily třinácti góly rezervu Olympiku čekající v nové soutěži na první výhru. Domácí měli skvělý vstup do utkání, jehož druhou část proměnil v exhibici především Jaroslav Hink, který zaznamenal celkem jedenáct kanadský bodů (5+6).

3. kolo: Wizards DDM Praha 10 – Sokol Dobřichovice 3:1 (3:0, Rathaus, Blažek, Herc – Větrovec), Baník Chomutov – Relax Ústí n. L. 16:0 (3:0), Legie Příbram – FC Brandýsek 2:3 (1:1, Šimák, Venta – Rychlý, Stökl, Nachtigal), Hrasl Slaný – SKP Kolín 5:1 (2:1, Kubenka 2, Landvojtovič ml., Rössler, Klusáček – Macháček), PK Třebusice – Olympik Mělník B 13:6 (5:1, Hink 5, Šulc 3, Kubín ml. 3, M. Šerák, R. Šerák – Šup 2, Němec, Slezák, Dokoupil, Malinský), Č. Slaný – Zlej se(n) Liberec 6:9 (4:7, Kvapil 3, Hafenrichter 2, Stolár – Benek 2, Bína 2, Děkan 2, Štajner, Žoček, Vodička).

Krajský přebor

Slánské MCE v Kralupech ani jednou neinkasovalo a venku nadále stoprocentní bilanci podpořilo jednou brankou v každém poločase. Příbramský HFK získal prví výhru v soutěži na palubovce Celticu Kladno. Domácí hrající bez možnosti střídat statečně vzdorovali a sedm minut před koncem se jim dokonce podařilo zcela smazat úvodní tříbrankovou ztrátu. Hosté ale po pár vteřinách vstřelili rozdílový gól.

Boleslavská Joga uštědřila první porážku Realvestavu a zůstává bez ztráty na čele společně s rezervou Olympiku. Definitivní rozhodnutí brankové „přelévané" přišlo až v závěru při neúspěšné power-play, při níž hosté inkasovali další dvě branky.

Příbramská Viva rozhodla o svých prvních bodech v soutěži proti nekompletnímu Atmosu hned v úvodní desetiminutovce, kdy položila základ k osmigólovému vedení v poločase. Ten druhý si tak mohla dovolit o dvě branky prohrát. Foboz vyhrál na půdě oslabeného O. K. Kladno. Celkem vyrovnané utkání rozhodla lepší efektivita při využití brankových příležitostí.

Přestřelku na Atlanticu, kde bylo ve hře udržení stoprocentní bilance, nakonec vyhrála rezerva mělnického Olympiku. Ve hře bez obran domácím na bodový zisk nestačilo ani čtyřbrankové vedení z první půle. Celkově pětigólový Vála vrátil hosty ještě do pauzy do hry, ve druhé části se svými spoluhráči vývoj otočil. Rakovníku nevyšla ani sázka na power-play, v níž inkasoval další tři branky.

3. kolo: Atlantic Rakovník – Olympik Mělník C 8:11 (6:5, Červený 4, Sklenka 3, Mates – Vála 5, Rejman 4, Veselý, Chaloupka), Celtic Kladno – HFK Příbram 4:5 (2:3, Rác 2, Štoncner, Kraus – Kříž 2, Ptáček, Kuba, Pacina), Viva Příbram – Atmos Bělá 12:6 (10:2, Branžovský 4, Hausleitner 2, Zykán 2, Drašnar 2, Macek, Plocha – Kvajsar 3, Zimmermann 2, Kvajsar), O. K. Kladno – Foboz Slaný 4:8 (3:4, Moravec 2, Zlata, Maroušek – Koten 3, Beránek 2, Nagy, Fedrhanc, Šafner ml., ČK: Dlouhý – Fob.), AFC Kralupy – MCE Slaný 0:2 (0:1, Nykl, Krampera), Joga M. Boleslav – Realvestav Slatina 8:5 (3:2, Keszeg 3, Hůlka, Hubač, Beran, Novák, Šimáček – Paluka 3, Klempt, Ludvik).

1. Olympik Mělník C 3 3 0 0 24:13 9
2. Joga Ml. Boleslav 3 3 0 0 24:14 9
3. Atlantic Rakovník 3 2 0 1 18:15 6
4. Foboz Slaný 3 2 0 1 18:15 6
5. MCE Slaný 3 2 0 1 11:8  6
6. Viva Příbram 3 1 0 2 20:17 3
7. AFC Kralupy 3 1 0 2 10:10 3
8. Celtic Kladno 3 1 0 2 11:12 3